Alte știri din fotbal
L-a taxat pe Daniel Pancu, după eliminarea din derby-ul cu Dinamo: „Comportamentul nu e unul normal” » Când revine pe teren Musi, cel care l-a scos din sărite
1
Jucătorul pe care Gigi Becali a refuzat 1,2 milioane de euro a marcat superb pentru FCSB contra lui FC Botoșani
0
Gică Hagi și Edi Iordănescu, prezenți la FCSB - FC Botoșani » Dan Petrescu urmărește meciul alături de MM Stoica
1
Noul transfer de la FCSB este în tribune pentru meciul cu FC Botoșani
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Ce-mi place cel mai mult? Ipocrizia “fanilor” fecesebiști, cea mai ajutată echipă de departe! Cum să ai asemenea tupeu?
Ne poate explica și nouă cineva această aberație?! "Deci în fazele în care un jucător se află în ofsaid și este faultat de un fundaș se consideră fault și nu ofsaid" ... Ce principiu stă la baza acesteia idioțenii??? Cum adică ? Dacă ăla e in offside 10 metri, scapă singur cu portarul, iese portarul și îl faultează...se dă fault, cartonaș roșu pentru portar și aia a fost, că ăla e șmecher in offside.. nu înțeleg ideea. Vă rog cine știe exact să ne detalieze, sunt tare curios. PS. Avram a fost specialist în blaturi, îl știe toată România. Am fost surprins când am văzut care este specialistul care a comentat acea fază.
Auziți, arbitrajele jocurilor bugetarilor U Cluj , sunt pe bune ? Numai în România, anormalitatea ( furtul,homosexualitatea, deturnarea de fonduri, etc.) sunt considerate jigniri !
Du-te ma si fura ceva medicamente ! ai vazut golul lui Luis Alberto 0-1 la Manchester ? nici o echipa din Romania nu a batut Manchester, in afara de Cfr!
Prefer furturile Clujului decat furturile ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
multe sezoane, presa (inclusiv GSP) a prezentat datele conform carora CFR-ul era avantajata la greu de "fluierasi". Se pare ca puterea a trecut strada, la U. Nu e prima data sezonul asta cand se fluiera in directia aia. Nu-l suport pe sosodica si nu-s fan rapid, dar a avut dreptate sa faca scandal. Grupul de la cluj, de care se vorbea inca de la inceputul anilor 2000, a ramas la fel de gretos si de corupt.
arbitri cu un i
N-or sa va egaleze niciodata .
Rapid şi Craiva ce se smuircăie tot timpul de arbitraj. Suporter, suporter dar sa nu vezi că amîndouă joacă...nimic.
U Cluj e noua Bistrita ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.