Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Ca tot e democratie . Astazi alegeti-va Primul Ministru . Se rasuceste Steafan cel Mare in mormint !
Presedinte neamt, prim ministru turc, udmr exulta... Am ajuns extrem, extrem de jos, ne-am pierdut toata identitatea...mai ramane sa fim obligati sa ne schimbam limba ( in germana sau turca sau mai stiu eu ce ) si gata...punem lacatul si ne caram toti.
Si uite cum, prin absenta Stelei, va reusi si Dinamo sa castige dupa un deceniu campionatul :))
E trist daca ai ajuns sa crezi toate prostiile care se spun in presa, avem atatatea si atatea exemple.
Pentru mine nu mai exista nici macar Bucurestiul . Ramin cu amintirile din perioada de glorie a fotbalului romanesc. Perioada comunista cind cele doua echipe jucau semifinale , finale din cele mai importante cupe europene . Romania de astazi d.pd.v international este un nimic . Nici fotbal, nici atletism , nici gimnastica feminina , nici nimic .
In anii 80 era cu totul alta poveste, ce era mai bun se aduna la steaua si dinamo, afara nu putea pleca nimeni...era una din putinele cai sa iesi putin din puscaria comunista ( sa joci in cupele europene ). Nu putem compara anii 80 cu ce e acum, tot circul asta ieftin intr-o tara normala nu ar fi existat din start. Dar la cat s-a furat in tara asta, nu ma mai mira absolut nimic.
"S-a terminat, de maine inchidem taraba. Nu mai putem folosi numele Steaua. Nu stiu ce se va intampla, deocamdata ne gandim la meciul cu Dinamo. Echipa se va redenumi cel mai probabil FCSB si nu va mai putea folosi in nicio combinatie numele de "Steaua Bucuresti".a declarat o sursa din cadrul Stelei pentru ProTV.
Fiind Steaua eu zic ca merita fiecare banut.Putin respect pentru echipa care a castigat CCE.
Mergem inainte, csa va juca pe Ghencea, stadion modernizat de stat ( adica din banii nostrii ), echipa va fi tinuta tot din banii nostrii, si cand va ajunge ( daca va ajunge ) in liga 1 ( daca va mai exista pana atunci fotbal in romania ) o sa vina iar o "privatizare", dupa 10 ani se va trezi armata ca s-a folosit ilegal bla bla si o luam de la inceput...
Corect. Suporterii fcsbisti au echipa lui Gigi, suporterii stelisti au echipa Steaua. E bine ca sa lamurit problema STEAUA numele, palmaresul, sigla brand apartin CSA. FCSB poate sa joace linistita in liga 1 pana la terminarea procesului de 37 de milioane. Daca plateste 37 de milioane la CSA, va exista in continuare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.