Alte știri din fotbal
Emulație fără precedent la Craiova! Cozi uriașe la abonamente, de ce se grăbesc oltenii
0
Plecare neașteptată din Superligă! Jucătorul are oferte din străinătate + un campion își reziliază contractul
0
Îl cunoaște bine pe atacantul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Nu poate fi titular în acest moment”
1
De necrezut unde ar putea ajunge Murgia, la un an de când Dinamo, Rapid și FCSB se băteau pe el!
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Gazetta dello Sport titrează: „Ofertă istorică la Inter”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
#respectbokiila #respectpalici #respectdielna #respectnicubadea
#locul218uefa #pamantdeflori #11anifaratitluri #conturileblocate #septembrievineprocesul #bancrutapianista
Iar se baga-n ghiveci Rupert .
Hai sa ma ...ce are CSU cu drama aia? Ba cum *** puteti fi asa murdari si la propriu si la figurat? Chiar ultimii oameni sunteti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mitran e prost informat. De ce trage fcsb de timp? De ce verdictul TAS se da in august? Viitorul vroia sa mai sarbatoreasca odata in iulie.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La TAS *** si porma pe ruta non-campioanelor ne facem de ras.. LPF e de vina fiindca ne vom face de ras si anul asta! Gigi, da-i in judecata si cere-le 10 puncte avans, iar celelalte echipe sa fie depunctate cu 10 puncte ca sa ii ierti de proces! PS: daca vi se pare buna ideea va rog sa imi dati salariile restanta! Multumesc!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte bine sa se judece mai repede si sa se decida conform regulamentului in vigoare. Din pacate nu putem sa nu remarcam tragedia de ieri cand trei soldati romani, care au fost in Afganistan si au rezistat acolo, au venit sa moara acasa, din cauza politicii paguboase a MApN. Este inadmisibil ca MApN-ul sa foloseasca echipamente aflate intr-o stare de degradare avansata, care pun in pericol viata militarilor si in acelasi timp sa iroseasca bani publici prin finantarea unei echipe militare de fotbal. Pentru a satisface ambitiile si lacomia unui grup restrains de ofiterasi, invatati sa bage mana adanc in banul public, MApN-ul aloca bani pentru fotbal în timp ce camioanele vechi cad prin prapastii cu soldati nevinovati, a caror incredere in institutia armatei este inselata in mod condamnabil. Sa raspunda imbuibatii de la CSA la intrebarile familiilor celor decedati. Armata romana nu se comporta ca una membra NATO, ci mult mai rau decat in epoca de aur a Pactului de la Varsovia.
În imagine becali parcă spune... : ” a fătat și aia turcană...”
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.