Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Deschamps s-a temut pentru Mbappe: „Aveau de gând să-l facă bucăți!”
0
Tăvălit tot meciul, Mbappe n-a mai rezistat la interviuri: „Știm și noi! Duceți-vă dracului!”
0
Imaginile care l-au transformat pe Mbappe în „inamicul numărul 1” în Paraguay! Ce s-a întâmplat după fluierul final
0
Marea favorită Franța s-a chinuit teribil cu Paraguay: un penalty a făcut diferența! Cine îl așteaptă pe Mbappe în sferturile de finală
2
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Ni s-a dat pasuire?? Aia cu 15% , care s-a dat tuturor de altfel? Si care oricum trebuiesc platiti pana in iunie! Daca era 50% si apoi aveai pana la sfarsitul anului sa platesti diferenta, mai ziceam. Iar datoriile noi nu conteaza, ci doar ce datorii aveai la 31 decembrie 2020.
Deci DDB extinde cerșeala până în Spania (cercul închis). :))) Sigur că o să se asocieze Real Madrid cu Dinamo Dă-Si-Mie București. :)))) Au și de ce: jucătorii români sunt super valoroși, au mentalitate de învingători, sunt inteligenți și serioși. Abia aștepta Realul să înhate perlele de la Dinamo. :))
Ms confunzi cu patronul echipei fcsb ! Eu nu am petrecut o secunda la bulau .
Amigo, fecesebistii e unul singur, prostul randoom, care comenteaza de pe conturi multiple..
si uite asa ,cu salarii platite si neplatite ,cu datorii la care FRF inchide ochii ,cu santaj din partea DDb ,acest club se mai taraste inca un an prin liga mamaliga ,ceea ce fac ei nu este corect fata de competitori ...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Polemizeaza cu gsp ul. Articolele nu sunt scrise de redactia ddb
Acu ca vi s-a dat pasuire si veti reusi sa platiti pana la urma in buzunarul lui Cortacero e ok (cu toate ca nu cred pana nu vad, in fiecare zi apar noi datorii). Dar ca sa aduci numele Real Madrid in schema inseamna ca nu aveti simtul ridicolului.
Au dolarii strinsi deja. Pe 30 martie se plateste licenta prodtalaule . astia ni sunt peluza ros albastra a lui mustata ! Pe 31 sa apari sa te scui
Si in ce consta vabuloșenia vestei fabuloase din Spania ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.