Alte știri din fotbal
UTA - Csikszereda, duel la vârful play-out-ului, cu ochii la baraj: start de partidă
0
CFR Cluj vs Universitatea Craiova, duel pentru titlu în Gruia » Echipele probabile + cele mai tari cote
3
De la juniorii lui AS Roma la lupta pentru event cu U Cluj: „Nu e presiune, ci entuziasm”
0
Flavius Stoican a făcut show la conferință: „Plecăm la război! Jucătorii au fost la doctor după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Căpitanul Lautaro Martinez se înclină în fața lui Cristi Chivu: „Are o viziune foarte modernă asupra fotbalului”
0
Ce situație! Ultima clasată din grupa de Liga Campionilor încasează mai mulți bani din Europa decât echipa care câștigă Conference League
0
Acuzații de spionaj și plângere oficială înainte de barajul pentru promovarea în Premier League!
0
Lionel Messi a nominalizat favoritele la cucerirea Mondialului: „Ele sunt peste Argentina”
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Statul român are 1.735 de companii, 203 sunt găuri negre ce primesc anual ...
Libertatea
Mâncărurile demențiale ale sașilor transilvăneni, rămase moștenire în ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
6 luni de la tragedia care a șocat România: Ce se mai știe despre moartea ...
Libertatea
...stiu dandana comentariul era pentru AB si titlul lui ...
Eu ziceam ca pe Kolici trebuie sa-l readucem in top, sa-l ajutăm cu mijlocasu talentați. Pai noi il bagam pe Screciu, doamne ferește asta mijlocaș? Poate si markovici ar face treabă, dar doar cu ajutor de calitate. La mijloc dupa mine avem un Mateiu foarte bun si muncitor, si mai avem un Crețu care mai da goluti. Dar uneori joaca de jici ca este pisica încălțată. Trage la poarta de zici ca joaca ruigbi si nu fotbal. Si va intreb vi cine jucăm fotbal? Cu ivan care nu da pase, markovici care vrea așa tare sa inscrie ca greșește tot. Sau bairam care la o aduere de vant cade din picioare. Or fi ei talentati, dar trebuie sa gi si constant sa fi jucator mare, dar mai ales altruist si muncitor. Pentru uni 2 din vorbele mele sunt extraterestre, nu au auzit de ele. Daca scăpăm de rotaru va jur caci castigam campionatul, dar trebue sa scqpam si de Cîrțu ca distruge tor in jurul lui. A fost el un idol pebtru noi, dar azi ne fsce sa regretăm asta. Avem nevoie de un Craioveanu cu mentalitate noua, un reghe sa poata sa ajute jucatori cu sfaturi bune. Cu neqgoe nu suntem de cat o echipa care poate nu retrogradăm.S- a luat el de de CFR că sunt slabi, pai tu Neagoe ai uitat sa câștigi. Tu la asta nu te intrebi daca este in regulă?
Foar cand va pleca rotaru de la craiova. Pana atunci avem un Ivan, Bairam sau Markovici marile sperante care mor la craiova do nu fac nimic. Sa gim serioși, sunt deja 3 odată, il mai punem pe Screciu care merge si nu merge. Apărarea noastra este mereu in pericol pentru ca astia nu se retrag. Ai vazut tu pe markovici sa se retragă, pe cand Kolici a respins o centrare. Asta inseamna sa fi jucător, nu fioroși cabastia 3.
Si cu zecesebe a avut gol valabil acum doua meciuri si l-au anulat la var tragind niste linii strimbe drepte care nu au convins pe nimeni dupa indelungi dezbateri.
...veste mare o sa fie cand o sa castigam campionatul ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.