Alte știri din fotbal
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
0
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Se îndoiește de numirea lui Gică Hagi la naționala României » Cere urgent o reacție publică: „Risc foarte mare”
0
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Știri din fotbal internațional
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
5 milioane de sociali cred ca ai vrut sa spui :)))
VPM!
Stai putin, desi clubul Steaua a fost si el dobandit abuziv, sunt de acord ca actiunile detinute prin interpusi de catre infractor sa fie distribuite gratuit suporterilor, care vor avea posibilitatea sa conduca in mod direct clubul si sa contribuie cu noi aporturi de capital! Iti dai seama, cel putin 5 milioane de socios, daca fiecare pune lunar echivalentul a doua beri, sa zicem 2 euro, se face un buget nemaivazut:)) Si il doresc liber, dar sarac, ma angajez sa-i cumpar lunar o galeata de iaurt si o putina de telemea. Parol!
De unde le scoti?
Stai linistit, nu cred ca isi doreste nimeni niste bani murdari, oricat de multi ar fi astia.
Nu l-ar putea tine pana la pensie acolo? Se descurca foarte bine echipa si fara el!!!!!!!!!!!!
Breaking News: Ilie Stan noul antrenor la Steaua! Conferinta de presa pentru prezentarea antrenorului intarzie pana la sosirea lui ILIESTA, acesta fiind in drum spre capitala!
A picat intelegerea cu Galca. deci nu habemus papam.;)))
Au fost, au fost la poarta in Pipera, nu se stie ce au baiguit ei acolo, insa de aceasta data nu i-a mai primit nimeni. Ori a inchis criza robinetul, ori maica-sa e mai zgarcita decat fi-su. Cat au patimit, saracii, stand in fata portii... ore in sir. :))
Gigi nu a invatat un lucru elementar ,asa este el mai greu de tartacuta,gata Razboinicul Luminii a ajuns doar un PUSCARIAS iar cei de la mititica IL TRATEAZA CA ATARE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.