Alte știri din fotbal
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
1
Ultima etapă a play-off-ului din Liga 2 » Aflăm a doua echipă promovată direct în Superliga
0
Dați afară din județ! Nou-promovata în Superliga și-a găsit alt stadion pentru campionatul viitor
1
Știri din fotbal internațional
Marea dilemă a lui Arbeloa în cazul rebelului Mbappe » Cum a rezolvat precedentul scandal de la Real Madrid
0
Marca și AS s-au pus total de acord: „Jose Mourinho este 100% alesul!” » Când îl anunță oficial Real Madrid
0
Atacantul părăsește AS Roma după un deceniu: „Plec cu inima plină”
0
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
8
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Ideea nu e că sunt ticăloși inutil,semidocți, și needucați dar surprinde procentul uriaș pe prostie gigista de pe site-ul servitorilor ciobanului grețos.
E tragedie și groază în redacția GSP.ro!... Dinamo nu a rămas măcelărită de comisiile gigiste! Trebuie scrise alte zeci de articole mincinoase și denigratoare la adresa echipei Dinamo! Sunteți chinuiți de ură nejustificată și sunteți jalnici!
Ale draq anomalii, aveau semifinale si finale de liga campionilor, cam cum te-ai uitat tu *** azi la City-Real. Toate maghernitele de azi umplu "superliga" *** batute de toti prin europa cu 10-0. Ciocul mai mic
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si intre timp au venit la putere putorile, va meritati soarta. N-ati fost in stare sa va salvati clubul, ca altii in lumea asta. Ati devenit o clona cumparand palmarese.
un prost care posteaza non stop
Da, toți sunt orbi, ai dreptate, Ponta a șters o datorie de 20 mi-l euro, judecatorii cu ochii albastrii au mai șters zece, s-a mărit nr echipelor ca să scape Dinamo. A ajuns la baraj cu omenia de la Selimber. Baraj ciudat. Voluntari, Botoșani, Farul, UTA omenii. Hațegan cireașa pe tort, misiune indeplinita. Toate fapte reale. Mai dați o echipa asa ajutata. Despre ce competiție vorbim? E bine ca se joaca cu spectatori dar nu am citit nicăieri ce au pățit scandalagii, dacă au fost amendați, interziși pe stadioane. UTA a fost o victima colaterala
Foarte bine!
multi prosti p aici care urasc Dinamo :)))
Sintetzi niste ipocriti nefrecventabili, Sud care a produs incidentele cu UTA a plecat in solidaritate cu voi la Dinamo - Rapid pt ca nu v-a dat PCH toata tribuna, cu ei in tribuna nu pierdeam si eram disperati .... aceeasi oameni de joasa speta sinteti, primi ati cerut arestarea celor de la Sud ... Sper ca cei de la Sud si-au invatat lectia si au vazit cine sintetzi!!!
FC Dinamo nu are nicio legatura cu CSul si nici cu ministerul de interne sau ce alte cazarmi visezi tu de peste 3 decenii ! Cum ar zice americanii: have you been living under a rock ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.