Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a lăudat un rival din lupta pentru play-off: „Când e în zi de grație, e greu cu el”
0
Bogdan Andone, după reușita în stil „Van Basten” a lui Bettaieb: „Nici nu l-am văzut”
0
Dorinel Munteanu a răbufnit după al doilea eșec consecutiv: „Nu știu ce e în capul unora”
0
Pancu și Bergodi, amintiri de la ultimul meci împreună: „Un moment trist. Era antrenorul meu la Rapid”
0
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Corect .. e mult mai buna ... gazul a avut ieri 2 faza de poarta .. si farul pe putin 10 .. ai dreptate Farul nu e de valoare gazului .. ci mult peste .
GAZUL RAMANE IN LIGA I, DE UNDE O FI SCOS GSP POVESTEA ASTA CU RETROGRADAREA ?! MECI EGAL CU CFR IN ULTIMA ETAPA SI GATA DISCUTIA. FARUL NU PRIMESTE NIMIC DE LA TAS (CA SI TIMISOARA, DE ALTFEL), ASTEA CU TAS-UL NU SUNT DECAT NISTE POVESTI TIP IOANITOAIA AND CO. LOCUL LUI DELTA TULCEA ? MAI E SI PLOIESTIUL PE ACOLO, TOTUSI. ORICUM, AR FI BINE SA NU RETROGRADEZE NICI FARUL, DESI NU ARE NICI PE DEPARTE VALOAREA MEDIASULUI.
sa va zic io cum sta treaba deci locurile 14 iasi, 15 medias, 16 farul ....etc... insa gaz metan si farul vor juca si la anu in liga1, deoarace , gaz metan va rmane pt ca argeul va fi retrogradata si merita asta pt ca a castigat puncte nu tocmai pe mijloace fotbalistice, iar farul va cumpara locul pt care se bate delta tulcea, care trage pt farul, ce e asa de greu? si apoi promovatele, simplu nu, de ce sta gazu si faru asa linistiti, pt ca lucrurile sunt aproape clare...va salut
apropo... din nou gazu dezavantajat! gol anulat eronat la 0-0! ce sa mai! si nu e prima data cand sunt in situatia asta, au mai fost furati de arbitrii in multe meciuri! pacat de ei nu meritau soarta asta!
mai sunt sanse pt gazu sa se salveze...rahatii astia de la farul s-au trezit si ei acum sa castige cu gazu k in rest praf!sa dea D-zeu sa bata gazu pe cfr si sa scape de retrogradare, dak nu sa-i retrogradeze pe arges! mama lor de hoti!!
pt DAN , coclitule, tusierul era bulgar asa ca ce ai vrea sa i se intample si oricum voi de la medias ati vrut arbitrii straini,va era frica de ce ? pe noi ne-au mancat pe unde ne-au prins asa ca ciocul mic si la revedere in b ca si asa sunteti varza daca ar da faliment gaz metanul!
pai nationala joaca la faru pe stadion asa ca trebuie sa fie in a ca doar si ciahalul a fost si va reveni e clar ca bosenceanu o s aintervina si cuc eva vapoare si tot faru va fi calauzit prin a de cine stie numa nu va pica ca e clar ca se vor trage are sia tisoare ca faru s abnu pice mai ales ca delta nua mai tras la promovare e clar semn de aranjament si se cspsuen ala tv neptun ca delta e dubios la relanti si uite asa faru scapa ca de toate regiunile tarii trebuie reprezxentatae + ca sunt inv
ce tot imping astia la vagoane cu TAS cu Nocturna ... frate sunteti fetite ? sau ce naiba ... duceti-va la sah ca acolo nu se stinge si acolo nu mai intervine nici TAS nic altcineva.... Totul se joaca pe teren nu inafara lui . Fiti un pic deschisi la minte ce draq. Nu va da nici TAS-ul punctele inapoi nu va mai agitati atata stati in banca voastra cum a stat si craiova anul trecut cand a retrogradat .. dati dovada de caracter ! FARU - FETITA LU TATA :))
pica argiesu si mai cine? ca scapa faru da gasu trebuie si ei scapati de cine? pica craiova? nu, asta sa rezolvat, doar fusiune nuckleara steauaioa urzicaaia
Oricum, fac pariu ca vor retrograda doar 2 echipe. La caterinca de la noi orice e posibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.