FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - BISTRIŢA, DUMINICĂ, ORA 18:00, GSP TV ŞI FAZE VIDEO ÎN TIMP REAL PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Lovitură de teatru: FCSB l-a convins să revină a PATRA oară!
3
U Cluj, aproape de al șaselea transfer al verii » Vicecampioana României, acord cu jucătorul
0
A debutat la Dinamo sezonul trecut, apoi a dispărut! Ratează și pregătirea de vară
0
Veste mare pentru dinamoviști, premieră în istoria clubului! Ce se întâmplă mâine
4
Știri din fotbal internațional
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
Olanda - Japonia, reîntâlnire după 16 ani la Mondial » Echipe probabile + cote
0
A aflat cu două zile înainte că va fi titular la Mondial și a făcut meciul vieții: „Nebunie totală, nu-i așa?”
0
Anunț de ultimă oră de la Salonic: „Câștigă teren posibilitatea demisiei lui Răzvan Lucescu” » Indicii contra rămânerii la PAOK!
3
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
În timp ce Universitatea Craiova s-a reunit, Ștefan Baiaram a trăit unul din cele mai importante momente ale vieții sale
0
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are Adrian Veștea, noul premier desemnat de Nicușor Dan, cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
deci de departe steaua are cei mai papagali suporteri, atatea amenintari ca facem ca dregem, ia uitati-va, e liniste in ghencea, vai de voi de mielusei va face oierul becali de comanda....va cam place cascavalu de oaie vad.......bun.......sa fie primit atunci.
SI GRECUL SPUNEA:suntem furati cu echipele mici!!!!!!Rusine nici fault nu a fost la lov. libera 11 m nici atat!Rusine Balasz asta e un hot!Unde esti Iancule ce dreptate aveai!Sa nu mai aud stelisti vorbind de arbitraj!Rusine !HOTIE PE FATA!
ce ma va e frica sa nu va intrecem?.stai linisteu ca mai mult ca jarlele nu furam.
Daca si cu ultima clasata apelati la arbitrii, rusine ! In B cu voi, sa va fie rusine !
RUSINE RUSINE RUSINE SA VA FIE!!!......oite blegi.............mi-ar fi rusine ma cu asa echipa!!!!.......numai asa castiga ma le da jiji lana si lapte!!=)))))))))))
Sinteti penibili mai ales COMENTATORI PRO STEAUA SA VA FIE RUSINE STEAUA JOACA IN 12 BALAJ ESTE VIRF UN BLAT ORDINAR SA VA FIE RUSINE STATI LINISTITI CA CISTIGA STEAUA EU NU MA MAI UIT LA MECI CE ROST ARE GSPULE RUSINE SA VA FIE CA SINTETI PRO STEAUA ATI PUTEA SA VA ANGAJEJE GIGI LA STINA SINTETI PENIBILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asa ati ajuns ma ? sa luati 2 dolari ca sa ma uit si eu la o reluare pe situ asta de 3 lei? vai de capu vostru
kapetanos azi: steaua este furata cu echipele mici...am vazut :))) comunisti tuciurii penibili
hotii.....hotii!!!.....bah oile astea numa pomana frate cauta......zdrentele astea!!!.....HUOOOO!!
Ce fericiţi, trebuie să fie cei care, pot vedea meciul la tv.... Hai, Gloria Bistriţa....!!!! Am văzut, că deja-i 1-1.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.