Alte știri din fotbal
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Start de partidă!
1
Marian Aliuță arată cu degetul o vedetă a naționalei și spune unde a eșuat flagrant Mircea Lucescu: „Nu făcea așa cu Pițurcă selecționer”
0
Românii sunt cu ochii pe ei diseară! Doi fotbaliști din play-off-ul Superligii visează la Mondiale
0
A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”
0
Știri din fotbal internațional
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Gest fără precedent! Un milion de euro în vestiar și un apartament în Park Hill Residence pentru cel care va califica naționala
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
DINAMO...a fost,este..sh va fi..O PUTERE...acum daca trece printr o perioada my putin rea..nu inseamna k nu o sa o my iubesc...FIE VREME BUNA,FIE VREMEREA...CAINE pana la moarte...sh dincolo de ea..
Vom vedea in amicale daca suntem buni sau nu...k de transferuri nu mai aveti bani deloc:-j
bai mihai_s de esti tu mare rapidist sa nu uitam ca voi anu trecut nu ati prins nici macar un loc in uefa si plus de asta ati juacat mult si bine prin divizia B. Asa ca ar fi bine sa te mai informezi inainte sa faci comenturi uite-te la plmares si la istori si dupa deschide gura!! DINAMO este si va fi o echipa de temut in Romania si cand joaca prost tot va bate asa ca vb la sfarsitu campionatului bft si fii fan;)
bai akm am vazut comentarile voastre si sincera sa fiu suporterii adevarati vor fi impreuna cu Dinamo la bina si la greu....nu mai comentati asa ca sa va aflati si voi in treaba ca nu sunteti voi oameni care sa vedeti in stele..stati naiba in banca voastra pentru ca Dinamo are acum niste momente mai putin placute dar asta nu este o problema pt ca ea va reveni si atunki o sa va manace lupii oilor!!!!:))))
Mult, mult mai slabi. Vedeti doar ce deplasari are Dinamo. Mai mult de 5 puncte nu cred ca aduc de afara. Iar pe teren propriu mereu au rezultate dezastruoase. Dar cu punctele actuale pare salvata de la retrogradare Dinamo. Cred ca termina in jurul locului 10
nu avem lot de primele 3 locuri.primul 11 pare ok dar nu avem rezerve care sa joace la nivelul titularilor.oricum nu aveam lot de castigarea campionatului nici inainte de prima etapa cum sa avem lot de primele 3 fara n'doye.
aparare varza, mijlocas central varza, un atacant varza :|
stati mha ca vedem in campionat daca e mai buna sau nu ...oricum transferuri se mai fac 100% mai vin uni 100% mai pleaca alti in etapa 34 vedem cine e campioana pana atunci vorbe doar vorbe
DInamo ar lua campionatu daca ar arata asa: Dolha-Bozovic-Crisan-D.Grigore-Diabate-Seto-Torje-R.Stanescu-Alexe-L.Ganea-An.Cristea
sincer nu arata chiar asa rau...acum e problema cu rezervele...oricum vor mai veni un jucator 2...plus stanescu care sper sa devina titular!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.