Asta seara pe gencea(stadion)s-au paruit doua curve!! Au hotarat sa ramana prietene si s-au palmuit pe cate un obraz( o fesa)

stere79  •  29 August 2010, 22:12

Trinitas TV???????

stere79
stere79  •  29 August 2010, 22:11

Pe ce post se vor transmite meciurile din EL ale rapidistilor si dinamovistilor ??????

cris4co
cris4co  •  29 August 2010, 22:11

Steaua sa fie amendata pentru ca an repriza secunda suporterii au ars fumigene si artificii an tribune.Golul a fost anscris dupa o SIMULARE de fault...arbitrii au dezavantajat din nou adversarii Stelei.Arbitrii de margine nu acorda cornerele Timisoarei...Steaua e varza an aparare si nu ia campionatul nici anul asta!Dupa ce Timisoara a egalat toata Ghencea a amutit...cine are cea mai frumoasa galerie? RAPID,clubul nostru drag ce mult te iubim!La bine la rau fluturam steagul alb-visiniu...RAPID

ccmarin
ccmarin  •  29 August 2010, 22:10

Dumitrescu e adeptul jocului : fundul in poarta si daca iese bine , nu asta e. Poti sa ai rezultate cu stilul asta dar in timp echipa va scadea in valoare. Il mai avea si pe Ionescu pe banca de rezerve dar l-a prederat pe Abrudan. In pauza l-a scos pe Bicfalvi si a fost bine. Usor usor o sa mutam canalul la meciurile Craiovei sa vedem fotbal acolo. Pacat.

pescarul_amator
pescarul_amator  •  29 August 2010, 22:10

gsava si stere...astia sunt stelistii, asta e nivelul vostru al tuturor, atata va duce neuronu ala unic

stere79
stere79  •  29 August 2010, 22:08

Atia de la timisoara...echipa vietii...sunt niste criminali...au scos 3 stelisti in prima repriza. Liderii lor sunt Alexa si Contra doi bosketari, doi ghiogari.

coldqball
coldqball  •  29 August 2010, 22:07

De unde frate gol de exceptie la Contra??? Nu a vazut nimeni ca zidul Stelei a fost varza si s-au ferit toti de zici ca tragea ala cu rachete patriot... Contra trebuia sa se lase de mult de fotbal e un rasuflat.Oricum, dincolo de toate, este un rezultat echitabil. Cat despre Dinamovisti si Rapidisti....Daca ar exista un cod al onoarei pentru voi, va faceati de mult harakiri ! Ochii mari si gura cascata... NOI in Europa, Voi....

forumer
forumer  •  29 August 2010, 22:06

Un noroc porcesc pt Timisoara, parca Steaua era aia norocoasa! Da' de unde?! Am dominat, am avut mai multe ocazii, in prima repriza putea sa fie usor 2-0 la pauza! Pana si Iancu zice ca Steaua a fost mai buna! Timisoara n-a avut nici o ocazie clara de gol, noroc cu accidentarile Stelei ca bateam la scor azi! Mult rahatzel turcesc au mancat timisorenii!