FOTBAL  »  Superliga  »  FC BRAŞOV-RAPID

Vezi imagini din meciul FC Braşov - Rapid 1-1!

Articol de GSP - Publicat duminica, 16 mai 2010 00:00

Rapid a jucat azi, de la ora 18:00, la Braşov. Giuleştenii au reuşit un egal, în prelungirile partidei, prin golul marcat de Săpunaru, care a transformat un penalty! Roman deschisese scorul în minutul 26.

Comentarii (8)
 •  18 Mai 2010, 07:53

arbitrul asta n-a promovat nici macar un examen de promovare (pentru a promova in liga 3 a fost monitorizat si a intrat cu ajutorul pilelor, in liga 2 -costica valcea spagarul de la CCA l-a promovat in l februarie 2007, iar in vara anului 2007 dupa doar doua jocuri in liga 2 -pe care le-a distrus-spagarul sef de la CCA costica valcea l-a promovat in liga 1), ci numai cu ajutorlu pilelor... Era un proverb : asta-i p.o.l.a. cu asta fo.u.t.e.m.

•  18 Mai 2010, 07:51

•  16 Mai 2010, 20:57
Postat de pe 16 Mai 2010, 20:39

Ne-au macelarit arbitrii platiti de dinamo. Si la felul cum au jucat brasovenii, sigur ii astepta o valiza de bani la vestiar. Dinamo si stiaua mereu au umblat cu valiza prin birouri si cu fotbal pe teren mai putin....

Mai degraba aveti echipa slaba...degeaba cautati motive!adevarul este unul singur: aveti echipa de 2 banuti!