Alte știri din fotbal
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
1
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Știri din fotbal internațional
De la nunta unui amic, convocat la Mondialul 2026!
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
1
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
10
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
sa intre mai multi!!!si sa iasa de acolo cand o echipa din romania castiga U.C.L!!!ADIK NICIODATA!!!PLANGE ACUM??CAND A LUAT MITA NU A PLANS!!!LA MULTI ANI PE ACOLO ANTONIE!!!
...eu cred ca arata destul de bine nefardat, mai cu seama ca a slabit si 15 kile, asta-i o chestie buna, ca multi dolofani(fripturisti) isi doresc sa slabeasca si nu se intampla nimic cu silueta lor, cred ca ar trebui sa-l urmeze la mititica, cand vor iesi d'acolo, vor fi fotomodele.
Cine l-a pus sa ia mita? Sa stea acolo mult si bine, bine ar fii daca ar intra mai multi puliticieni la mititica. Toata Craiova stie cine-i acest limbric, omul clanurilor t!ganesti din oras. A fost in stare sa blocheze centrul orasului pt. a fii inmormantat un t!gan acum 2 ani.
Asa trebuie sa se intample cu primarii care au treaba cu fotbalul, handbalul si alte sporturi si se partaie pe nevoile populatiei si ale orasului. Sa ne aducem aminte ca, Craiova este unul dintre cele mai corupte orase. Sa zaca acolo pana cand am sa-l eliberez eu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.