FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Victor Becali: "Gigi nu l-a mai vrut pe Neşu la Steaua"

Articol de GSP - Publicat vineri, 22 august 2008 00:00

Impresarul Victor Becali este încrezător în şansele lui Neşu de a se impune la Utrecht, precum şi în forţa lui Dinamo în derby-ul cu Rapid:

"Tamaş a renunţat la bani pentru a veni la Dinamo. Când era la Spartak, a renunţat la câteva sute de mii de euro pentru a veni la Dinamo! Legat de Neşu, părinţii lui au insistat foarte mult pentru acest transfer, iar Gigi nu l-a mai vrut pe acesta la Steaua. Gigi vrea la echipă doar jucători care îşi dau sufletul pe teren. Steaua va caştiga cu Galatasaray, iar legat de derby-ul din weekend, Dinamo are cu siguranţă forţa de a câştiga în Giuleşti",a spus Becali la televiziunea sportro.

 

Citește și:
Fostul patron din Liga 1 s-a mutat definitiv din România, împreună cu iubita mai tânără: „Fac progrese”
Superliga
Fostul patron din Liga 1 s-a mutat definitiv din România, împreună cu iubita mai tânără: „Fac progrese”
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
Nationala
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
Deputatul român era la „șpriț
Nationala
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
Am intrat în vestiarul turcilor de la Istanbul » Ce mănâncă înainte de meci și mesajul de ultimă oră: „Respectați imnul României!”
Nationala
Am intrat în vestiarul turcilor de la Istanbul » Ce mănâncă înainte de meci și mesajul de ultimă oră: „Respectați imnul României!”
EXCLUSIV La ce valoare ajunge cea mai mare pensie de serviciu din poliție
Profit.ro
EXCLUSIV La ce valoare ajunge cea mai mare pensie de serviciu din poliție
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”

„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”


Comentarii (13)
 •  23 August 2008, 16:34

Domnul acela, Gigi, vrea doar jucatori care-si dau suflatul pe teren... Daca cineva a facut asta acela a fost Nesu! Si despre suflete nu trebuie Gigi sa voreasac! Sufletul lui e vindut pentagramei. N-are nimic cu Dumnezeu pe care-l jigneste cu orice ocazie! El ste fariseul din pilda biblica!

 •  22 August 2008, 19:30

Ce cauta oaia asta pe Rapidisti.ro??? Oitele sa stea pe mioare.ro la ele in stana.

 •  22 August 2008, 19:04

Pacat ca acesti oameni conduc fotbalul romanesc. N-au nicio treaba cu fotbalul. Bafta, NESU! Iarta-i, ca nu stiu ce zic. Banii le-a luat mintile.

Vezi toate comentariile (13)
Comentează