Alte știri din fotbal
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Citeste aici: https://evz.ro/evz-a-gasit-martorul-care-sustine-ca-razvan-lucescu-era-la-volan-963237.html Si l-au vazut foarte multi, nu numai omul asta. Era statia plina de oameni care mergeau la munca.
Tu esti, Mircea? Da-mparate :))))) Acu ce-o sa zici, ca era la volan aia cu burta la gura? Sa fim seriosi, i-au vazut martorii CUM SCHIMBAU LOCURILE INTRE EI.
Sunt martori care au vazut ceva noaptea tarziu pe la 3. Iti dai seama cat de treji erau. A fost o bubuitura si s-au uitat si ei apoi vazandu-l pe Razvan cum se duce de la masina la accidentata si inapoi. Nu mai promovați minciuni.
Mea culpa, nu a dat in judecata vatmanul. Dar restul sunt cat se poate de adevarate, sunt martori care au vazut ca Razvan era la volan. Se stia si la Pitesti prin anii '85-'90 ca trebuia sa le dam meciul, altfel aveam probleme. Cu gheata de aur... ghici cine era pe banca?
Vad aici...ai trait in anii 70' si nu ai auzit de fonfo? Pai nu. Cine e fonfo? Unul care dupa 50 de ani se lauda ca a lovit intentionat? Asta e singura lui realizare.Si mare lauda. Dar deh...in pomul care face rod se da cu pietre. Nu incapeti nicaieri de Lucescu. Sa va aduc aminte cum v.ati batut joc de Balaci?Voi,mari craioveni. Ati dat afara singurul mare jucator al vostru. Si aveti tupeul sa va dati mari fani ai Marelui Blond. V.ati batut joc de el. Cine ia intins o mana?? Dinamo. Nu voi prazarilor. Voi l.ati aruncat ca pe o masea stricata. Dar tupeul oltenesc intrece bunul simt. Cu mult!!!
Hai ca esti chiar un mare derbedeu/manipulator!!!!! Pai unde am spus eu ca n-aveau valoare jucatorii lui mimamo din acea perioada??? Bine, cu exceptia lui lucescu, care era un jucator mediu, inteligent, dar fara calitati fotbalistice deosebite si cu un caracter urat, pe care l-a avut si atunci, asta, din pacate, nu se schimba . Eu am spus doar ca acei jucatori pe care-i doreau mimamovistii erau acceptati la nationala. Iar acest 'Fonfo' l-a dar exemplu pe Oblemenco, care a fost de 4 ori golgeterul campionatului in acea epoca. Nu mai manipula, nu mai rastalmaci. 'Fonfo' are 100% dreptate!
Toate astea sunt minciuni. In fine, povestea cu vatmanul nici nu stiu de ce o aduci in discutie, nu iti face cinste. E un accident la care Lucescu nu a cedat prioritate, nu a dat pe nimeni in judecata, dar tu ca om, cand esti vatman, franezi daca ai o masina in cale, ca e omeneste, nu dai peste ea ca e legal. Apoi cu Razvan iar zici minciuni. Nevasta-sa plangea in fiecare noapte ca a facut Razvan accidentul, nu?? Impotriva lui Dobtin nu a complotat cu Dinu (Dobrin era un lenes plin de talent). Timisoara nu a retrogradat-o Lucescu, e o minciuna. Deci nu poti sa vii numai cu minciuni
Să mori tu că le știi pe toate !? Tăceți mă redușilor că numai tâmpenii spuneți !! Făcea Securitatea echipa lui Angelo Niculescu ??! De aia s-a calificat Romania în Mexic că avea în componență jucători slabi de la Dinamo impuși !!!??? Păi măi fraiere toți jucătorii din Mexic ai lui Dinamo au fost de mai multe ori aleși cei mai buni jucători ai Romaniei ! Tot Securitatea !!! Când nu ajungi la struguri zici că sunt acri sau că nu ai putut de securitate sau Mircea Lucescu !!!!
Pai ok, asa o fi. Oamenii se mai cearta, l-ai faultat si ai dat gol pe nedrept. Probabil te-ai si laudat cu asta. Ce vroiai, sa ramana in relatii bune???
Cati ani aveai la inceputul anilor '70?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.