Alte știri din fotbal
„Șucu nu știe cum să mai scape de fotbal” » Fostul prim-ministru vine cu o versiune surprinzătoare despre patronul Rapidului: „Soțiile vin cu inițiative bengoase”
0
Tranzacție-gigant pentru acționarul din Superliga » Și-a vândut firmele de 100 milioane €: „Acum pot intra la pensie”
0
Cu ochii pe titlu, Rapid se apucă de transferuri: „Am dat drumul la bani”
0
Conducerea Rapidului trece la amenințări: „Jucătorii vin în România și zic că e ușor. Tragem linie și pot pleca”
1
Știri din fotbal internațional
15 bilete, același pariu câștigător » Scandalul pariurilor s-a extins la meciuri europene: cum acționa fotbalistul arestat
0
SCANDAL IMENS! Președintele federației este acuzat că a lăsat căpitanul naționalei acasă pentru a nu îi egala recordul de goluri
0
4 brigăzi de arbitri români în Europa League » Rezultate, clasament și televizări
0
Conference League, runda 5 » Ce se întâmplă în cele 18 meciuri: rezultatele, marcatorii și clasamentul + Andrei Rațiu joacă în deplasare
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Româncă din Luxemburg, salariu de 7.000–8.000 € pe lună: cum arată viața ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ Legea Nordis a intrat în vigoare. Cum sunt protejați ...
Libertatea
Pai si atunci aia 50 000 lei ce au fost? Comision pentru intermediere? Fara contract si fara plata taxelor se numeste evaziune fiscala. Dar o sa vedem, oricum Piti are multi prieteni generali, cred ca scapa si el si fisu
La 1 jumate noaptea tu ești pe gsp?? Viața ta! Iar ți ai pus alte puncte și linii. Nu ai limită, este? Ce trist. Sa fii dependent de FCSB :)) Tu ești sub mm. Măcar ala are salariu :))
Lasând la o parte previzibila mușamalizare a„ingineriei” lui Pițurca!Despre „Ceaușescu”ala!Sunt foarte curios din ce traiește și sunt intrigat de ciudata lui imunitate la lege!Nimeni de la poliție sau parchet,nu-i ia nici un„interviu”!De ce?!
Ioan Niculae(exemplul cel mai cunoscut)-ca și alți oameni de afaceri români- intrați in vizorul unor anumite ambasade-a fost bagat la pușcarie(pentru ca a beneficiat fara drept de gaz metan de la stat la preț subvenționat)!Potrivit hotararii de guvern respective, beneficiau de aceasta facilitate numai firmele care faceau dovada ca nu aveau datorii la fisc!Iar unul din contabilii de la una din firmele sale uitase sa plateasca un impozit de câteva...mii de lei! Și n-a „raspuns” ala(pentru ca„a colaborat”-adica el reclamase la parchet, ca razbunare ca fusese concediat)și a „raspuns”patronul!
Numai afirmații!Intreaba și tu vreun agronom și omul iți va zice ca terenurile „de balta”sunt clasificate ca„terenuri fragile”!Și sunt foarte curios sa-mi zici și mie- care ar fi makidonul ala care a arat și a semanat macar odata in viața lui!Cât despre „omul de afaceri”Gheorghe Becali sa ne amintim ca el tot aparea pe la TV-unde facea propaganda sa i se dea IN PROPRIETATE ...7000(șapte)mii de ha de teren arabil...in Balta Brailei-motivând ca el cumparase„drepturi litigioase”de la pretinși foști proprietari-pe care le câștigase apoi in Justiție!(Sinistra invenție- de spoliere a României-prin intermediul avocaților și a magistraților corupți- aceasta permisiune acordata ticaloșilor de a cumpara„drepturi litigioase”)!Numai ca terenurile alea au fost desecate in perioada interbelica și fac parte fara putința de tagada, din proprietatea publica-care este inalienabila!Dar ce le pasa de Lege-unora ca Becali?!
Bă LasFierbinți, știi ce s-a văzut?! Suferința ta! Lacrimile ți-au inundat tastatura și durerea ți-a încețoșat mintea, aia putina câtă mai e. :-))) Altfel nu scriai acest post penibil și fără noima, doar de dragul de a umple pagina. :-))) Mulțumim Denis și … Bilel!!! :-)))
De când așteptăm "sfatul" unui prost, chiar acum fug...fug...fug !
...care stau pe forumuri să înjure un barbugiu.
Da' Piturca stie, vreo replica academica ?! El e expert in balet, jocuri de noroc si masti FFP3 :)))
Ce nu intelegi tu,este ca raspunde ala care "a dat cu pixu",deci...pitzi n-are nici o raspundere LEGALA !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.