Alte știri din fotbal
Dinamo a oficializat primele trei mutări ale verii » Toți au semnat până în 2029
0
Cine va apăra poarta Universității Craiova odată cu venirea lui Răzvan Sava » Se pregătesc schimbări în Bănie
0
Dispar mașinile VAR! Tehnologie de ultimă oră implementată în Superliga: „De la primul meci oficial”
4
Pe cine a adus Pancu la Rapid?! „Are nevoie de operație, va sta două luni”
0
Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Cehia - Africa de Sud, în a doua rundă din Grupa A » Cine pierde e ca și eliminată
1
Gafă uriașă la Mondial! Comentatorul TV a confundat echipele și a fost suspendat de la turneu
0
Rafael van der Vaart s-a eschivat, după gluma rasistă: „Înțeleg că unii au fost deranjați”
0
Internaționalul român a primit o ofertă din Bundesliga: „Clubul l-a urmărit în meciurile echipei naționale”
0
Lifestyle
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
2
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
6
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Ilie Bolojan s-a enervat și a strâns 10.000 de like-uri pe Facebook în 15 ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, primarul general al Bucureștiului, a fost chemat la DNA ...
Libertatea
dodel,banel,galamaz,bourceanu.... mai vrei? mars d-aici ca esti penibil !
ce mai vreti de la asa panarama de om!!!!!! exmplu CRAIOVA!!!!!!!,la fel facea si cu STEAUA dar GIGINIO e cu 8 clase peste brutar,si-a dat seama la timp.
"MANUSA"-Piturca la Dinamo; Ajung si astia precum Craiova dupa un sezon;Ha,ha,ha!!!!
Nu e nimic deosebit daca Piturca ajuta Dinamo.Trebuie sa ne schimbam si noi odata mentalitatea si sa fim la nivelul celor din Occident, unde un fost jucator de la Milan, de exemplu, joaca la Juve si sunt multe cazuri de genu'. In legatura cu convocarea la echipa nationala, nu stiu de ce il critica toti pe Moti. Baiatu' asta chiar si-a revenit si joaca bine, spre deosebire de anu' trecut. Nu mai gafeaza, l-a schimbat Ciubotariu sau poate s-o fi trezit singur, cine stie, poate vrea sa plece in strainatate. In schimb Tanse, Cocis si Ovidiu Petre chiar nu ar fi avut ce sa caute la nationala. Stelistii sa mai taca pt ca Tanase si Bourceanu au fost degeaba.Trebuiau schimbati din prima repriza.
Piturca nu o sa ajute niciodata Dinamo....e stelist pana la breton:))
de fapt aici era vb mai mult de colaborarea si eventuala sosire a lui pitzi in groapa. dar vad ca potaile omit acest lucru si isi dau cu parerea doar de convocarile la nationala :))). sunteti in dubii asa e? nu stiti daca sa il slaviti sau nu :))
Eu zic ca daca Piti merge la caini , intr-un an ai baga in B
si inca o data se demonstreaza ca pisoarca nu ar favoriza fotbalistii nici pentru tot aurul din lume. mai ai putin si ajungi unde ti-e locul. rabdare
Mie mi se pare un motiv mai mult decat justificat pentru rezilierea contractului!!! Tu chiar vorbesti serios ???? De Cocis ce zici ? de Ovidiu Petre ? de Galamaz , care cat a jucat cu Luxemburg a fost jalon ?
CINE MAI FACE AFACERI CU PITZURCA ORI E PROST , ORI ESTE NEBUN !!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.