Comentarii (35)
fcdinamobucuresti
fcdinamobucuresti  •  07 Noiembrie 2010, 10:11

iar la dinamo-steaua nu a facut nici o eroare, doar fazanii de la gsp au vazut 5 erori majore. de fapt a arbitrat perfect si atunci. bine ca tudor care mai are putin si o face pe steaua campioana, sau balaj care elimina aiurea jucatori de la dinamo inainte de derbiuri nu sunt suspendati. ei sunt arbitri ok, totul e roz cu ei. jalnica presa din romania.

denisanmarius
denisanmarius  •  07 Noiembrie 2010, 10:06

prietene te rog eu uitate la faza de la penalti , la imaginea din spatele portii se vede clar.Da sun stelist dar nu fanatic. si din fericire am jucat si un pic de fotbal.

denisanmarius  •  07 Noiembrie 2010, 10:02

Aici nu se pune problema ca a tinut intentionat cu una dintre echipe,sunt fff prosti ca vor sa iasa in evidenta,dar mai grav uni comentatori care analizeaza fazele la televizor una vad sialta spun ,imagini clare ca lumina zilei ,ei le interpreteaza cum vor .Partea proasta este ca sun formatori de opiniesi nu este bine deloc

claustrofobus
claustrofobus  •  07 Noiembrie 2010, 09:59
Postat de denisanmarius pe 07 Noiembrie 2010, 09:56

Arbitri de rahat ,comentatori de rahat, ce sa ne mai dorim.Cartonas rosu acordat degeaba,mai ales ca nici penalti nu a fost.urmariti faza cu imaginea dinspre portar si veti vedea ca a dat in minge Canu,iar Zicu sa inpiedicat invers ,decat cum ar fitrebuit sa i-l loveasca fundasul .Comentatori de la gsp si de la fanatic cred ca au preferinte fata de cei care le vine la emisiuni,sau de cei care le raspund la telefoane

dupa ce ca esti idiot ca esti stelist mai si dai pe din afara. te-a orbit dragostea pentru becali si nu mai vezi bine. timisoara a avut doua penaltyuri si s-a dat doar unul!

claustrofobus  •  07 Noiembrie 2010, 09:57
Postat de puma20 pe 07 Noiembrie 2010, 09:54

da a facut meciul praf ca nu a acordat PENALTY CLAR IN MINUTUL 8 pt POLI si atunci se discuta altfel..... cei de la Vaslui trebuiau sa ia in prima repriza ince cel putin 3-4 cartonase au avut niste tineri de tricou ne sanctionate + niste intrari din spate.....meciul a fost facut praf nu ca a acordat cartonas rosu ci pt ca nu a acordat PENALTY in minutul 8!!!!!!!!!TIMISOARA trebe sa aiba 5 lovituri de la 11 m ca sa se dea 1 singur in 14 etape ...cine e favorizata de arbitraje????

comentariu absolut corect! timisoara steaua de la ora 13 semifinala cupei romaniei se da la gsp tv de la 13.

denisanmarius  •  07 Noiembrie 2010, 09:56

puma20
puma20  •  07 Noiembrie 2010, 09:54

claustrofobus  •  07 Noiembrie 2010, 09:42

timisoara contra steaua, semifinala cupei romaniei la rugby se da pe gsptv de la ora 13. hai timisoara faceti surpriza sezonului!

anti_emigranti
anti_emigranti  •  07 Noiembrie 2010, 09:39

Rusine gsp, va bateti joc de tot ce inseamna pinerea 0tara asta, din cauza voastra a disparut interesu3 suporterilor pt fotbal. cum este permis sa se intarzie inceperea mecilui la solicitarea digi tv!!!!!

savi93alex
savi93alex  •  07 Noiembrie 2010, 09:38

Stiti ce mi se pare mie ciudat?Toti cei care il apara pe Avram sunt dinamovisti.Oare pentru ca ei au fost ajutati cel mai mult de el?Daca tasu' ar avea coloana vertebrala dreapta ar proceda cum a procedat si etapa trecut cu arbitrul care a facut praf meciul Rapid-Pandurii.Dar nu cred ca o sa se intaple asa ceva.O sa-i dea cel mult cateva etape de suspendare,daca i le da si pe alea si nu il scoate drept arbitrul etapei.