Alte știri din fotbal
„Nu cred că nu a fost un meci bun!” » Gâlcă anunță noi măsuri dure: „Vor juca doar cei care pot să alerge”
0
Singurul oltean care poate încălca ordinul dat de Rotaru: „Coelho este o surpriză pentru mine”
0
Bancu are un singur obiectiv, după victoria cu Rapid
0
Filipe Coelho s-a referit la noua achiziție: „Nu eu l-am adus” + Are o nemulțumire
0
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut: arbitrul Danny Makkelie a primit un telefon în timpul finalei Cupei și s-a dus să răspundă
6
Pep Guardiola, concluzii după City - Arsenal: „Realitatea e una singură”
1
Mikel Arteta spune unde s-a făcut diferența cu City și ce-i rămâne de făcut lui Arsenal
1
GAME ON! Manchester City a bătut-o pe Arsenal și finalul sezonului în Premier League devine dramatic
13
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Judecătoare de la Tribunalul București bănuită că a folosit inteligența ...
Libertatea
Înjurături și amenințări la un meci de fotbal. Mama unui jucător a dat ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
normal. showul incepe in 27 de minute...)))
la otelul ma refer!!!
am incredere va castiga!!!!
si inca ceva,cfr e campioana de cand tudor s-a hotarat sa opreasca meciul,sa zicem doamne fereste sa piarda cfr cu U si cu steaua ca se dinamiteaza rau liga 1.
tare-mi e ca steaua nu castiga niciunu din astea 2.doar daca se impaca nasu cu finu,altfel e groasa rau
semnificatii majore datorita gurii lui porumboiu.Singurul lucru care-l joaca aici otelul e orgoliul lui munteanu care stiti prea bine cum a fost dat afara de la vaslui si ce-a zis porumboiu despre el.Altfel am fi cunoscut rezultatul dinainte
greu tare sa castige steaua cu dinamo si cu CFR...dar destul de posibil! oricum anul acesta nu cred ca ii mai opreste nimeni pe CFR! TAS-ul le va da castig parerea mea...asa ar fi corect!
Dacă , dacă si iar dacă , dacă kfr si vaslui nu cistigă si Steaua cistigă ? ambele partide !!!
Daca Vasluiul castiga in seara asta,Steluta saluta titlul,joaca amical maine cu Dinamo.Forza Otelul.
Garantez ca CFR nu va castiga meciul cu U , am vazut doar ,cine sunt observatorul si supervisorul ! De data sta , cu siguranta vor fi evenimente care vor duce la pierderea meciului cu 3-0 de catre ambele echipe .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.