Alte știri din fotbal
Alexandru Gîț, operat după accidentarea horror: „E în stare de șoc! E speriat”
0
Acum oficial FRF, Ilie Dumitrescu vrea schimbarea regulii U21: „Asta am propus”
2
Englezii au rămas șocați când au văzut scenele din România: „Bizar”
0
Thomas Neubert a explicat ironia soției sale la adresa lui Mirel Rădoi: „E româncă și îi fierbe mai repede sângele”
1
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Dan Șucu a promovat-o pe Ostiamare în Serie C și-l avertizează: „Nu vom fi satelitul nimănui!”
0
Arne Slot a dezvăluit starea lui Mohamed Salah, înaintea derby-ului dintre Liverpool și Manchester United
0
Marcelo dă exemplu 4 legende de la Real Madrid: „Jucau în Champions League, dar erau și în facultate”
0
Premieră în istoria celei mai vechi competiții din lume! » Ce se va întâmpla pe Wembley la meciul de pe 16 mai
0
Lifestyle
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
3
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Reprezentanții Palestinei și Israelului au refuzat să-și dea mâna la ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
E clar ca va fi lume multa la meci, s-au vandut multe bilete.. nu cred ca oamenii au cumparat bilete ca sa le arunce sau sa le colectioneze
Blat ordinar .
Bravo CAMPIONILOR
Nu toate echipele din liga 1 fac blaturi, ci doar un grup de vreo 3 echipe, mai exact cFR, Rinamoul si Astra
CFR vs Astra 2-0 ! Evident că a fost blat, asta în opinia fecesebiștilor :)) TOATE echipele din Liga 1 fac blaturi, doar Fcsb joacă pe bune :))))))
Da, dar e posibil sa-i coste treaba asta. Bine, daca si Astra e un satelit al CFR-ului, atunci dintre Astra si Rinamo in playoff, prefer Rinamo, ca e o echipa mai slaba decat Astra si ii putem bate de doua ori
cati au fost? s-a jucat meciul? :)))
ASTRA A STAT CAPRĂ IN SEARA ASTA.
Daca va durea, nu umpleati stadionul HAHAHAAHAHAHAHAHAHAA cand mai veniti vreodata atatia la meci? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Eu n-am de ce sa-mi fac griji. Daca nu joaca enache si larie, avem sanse 99% sa castigam
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.