Comentarii (46)
cfrmania2
cfrmania2  •  16 August 2014, 14:00

un aranjament ordinar. De ce spun asta ? 1 . Steaua in meciurile cu Astra si CFR Cluj a aratat extrem de slab doar norocul a facut ca sa nu fie umilita de CFR Cluj in a doua repriza in 10 omeni putea sa dea cei de la CFR 2 goluri .2in meciurile cu Astra a fost zero si giurgiuvenii au luat doua trofee , pandurii au jucat cu CFR Cluj si au facuto onorabil .3 sa o iei cu 6-0 e prea mult , nu zic ca nu putea sa-i bata dar prea bate la ochi si unu singur a dat golurile parca e cusuta rau de tot

soprer.is.back
soprer.is.back  •  16 August 2014, 13:34

ne 5t3/rg3m t0ti la c0/0r cu familiile 5t3/l3/mi5\t1lor! sc/@rb/@ pipera a mai facut blat,in nota-i obisnuita cu Petrica cel Grigoras! ne facem n3/v0/ile pe buckadam si iordanescu!:))))))))))))))))))))

raduss
raduss  •  16 August 2014, 13:13

sa inteleg ca in pretul lui breeveld a intrat si meciu asta. grigoras esti o mizerie daca ai acceptat asa ceva,tocmai la meciu asta te ai gandit sa bagi fundas central pe pustiu ala de parvulescu care era la primu lui meci in liga 1 si care a gresit la 4 goluri. si mi a placut mult si pasa la portar a lui nistor cand a scapat singur cu arlauskis in prima repriza la 0-0. oricum frumos spectacol,s-au luat si punctele si s-a facut si golaveraj,felicitari.

anthony.p
anthony.p  •  16 August 2014, 13:01
Postat de rad1cal pe 16 August 2014, 12:47

Si cat ai fi vrut sa ia dupa ce a incasat 6 boabe, nota 9 sau 10 ? :))

pt "impresia artistica" ar fi meritat un -9....

stalker87
stalker87  •  16 August 2014, 12:59

Stanca cred ca a jucat la pariuri altfel nu se poate explica golul 6 si faptul ca nu a fost in stare sa apere macar un sut . 6 suturi - 6 goluri.

Postat de chronic pe 16 August 2014, 11:38

am vazut video declaratia...o asa scarba in el....el marele jucator care a refuzat steaua...si s-a dus la retrogradate prin franta unde a frecat banca....sa se ia de mana cu stoican cu cele 7 minute magice

:)))) daaaaa clarr

teo94_rapid
teo94_rapid  •  16 August 2014, 11:49

Cred ca tu te oftici cel mai mult din moment ce le raspunzi la toti. :))

chronic
chronic  •  16 August 2014, 11:38
Postat de lord_of_the_drinks pe 16 August 2014, 10:17

"În afară de cele 6 goluri, Steaua n-a jucat nimic. Nu cred că se pune problema schimbării domnului Grigoraş" (Dan Nistor, mijlocaş Pandurii) Cine mai zice ca fotbalistii "e" inteligenti, na dovada!!! :))))))))))))))))))))))))))) Astia au intrat drogati sau beti pe teren ma jur.