Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Franța - Irak, meci încheiat după aproape 4 ORE! Mbappe i-a răspuns cu o „dublă” lui Messi
0
Norvegia - Senegal » Ce nebunie în repriza secundă: 3 goluri până în minutul 58! Haaland a reușit „dubla”
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
problema este ca voi nu sunteti de locurile 4-6 ci de locurile 7-10. dar sa vina o data decizia in privinta bancrutei frauduloase. in 20 februarie al doilea termen pentru voi. la Steaua in 23 februarie se da un verdict in privinta siglei. repet ce am spus acum cateva luni nu m-ar mira ca in momentul cand voi va desfiintati aka bancruta frauduloasa,Steaua sa isi recupereze sigla.
culmea,dupa meciul botosani cu,colentina exact asta am spus, sa vezi ca moldovenii aia o sa fie asa de prosti de o sa faca fix egal. la cum a inceput botosani campionatul,este socant ce se intampla. la un moment dat erau asa de sus ca nici nu mai credeai ca au cum sa rateze playofful,dupa,au pierdut pe banda rulanta. cate puncte au facut in ultimele 7 meciuri? 3? wtf?
pentru Dinamo e doar un castig de imagine sa intre in playoff. si daca ajunge acolo tot la locurile 4-6 se bate. nu are forta de mai mult de atat. asta este rezultatul unui management falimentar in vara. s-a incercat tipic romaneste ingrasarea porcului in ajun dar raul era deja facut.
Nu e chiar asa, greu de crezut. Botosaniu e slaba, s-a vazut in meciul cu Fc Colentina, iar etapa asta o sa faca un *** si mai mare...o sa vezi, in cel mai bun caz pentru ei o sa faca egal cu Iasiu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
exact asa vad si eu. nu pe degeaba strigau aia de la botosani rusine,rusine sa va fie,dupa meciul cu juventus. botosani este pa si la revedere. mafia lucreaza.
acuma sincer,astra si viitorul nu au cum sa rateze playofful. mie de botosani imi este frica,au cel mai usor program si deja au dat-o in bara cu aia de la juventus. aia de la juventus au jucat de zici ca era un meci pe viata si pe moarte nu un meci cu valoare efectiv zero pentru juventus. toata mafia fura pentru rinamo aka rusinea romaniei. deja este prea de tot,rinamo a scos in tur 1 punct cu astra,Steaua,csu si chiajna si acuma sa vezi ca o sa scoata un numar urias de puncte din meciurile astea. wtf? dar repet,daca botosani batea juventus si gaz metan medias,era 100% in playoff. asa,ar cam trebui sa scoata minim 5 puncte din urmatoarele 3 meciuri pentru a fi sigur de playoff.
acuma sincer,astra si viitorul nu au cum sa rateze playofful. mie de botosani imi este frica,au cel mai usor program si deja au dat-o in bara cu aia de la juventus. aia de la juventus au jucat de zici ca era un meci pe viata si pe moarte nu un meci cu valoare efectiv zero pentru juventus. toata mafia fura pentru rinamo aka rusinea romaniei. deja este prea de tot,rinamo a scos in tur 1 punct cu astra,Steaua,csu si chiajna si acuma sa vezi ca o sa scoata un numar urias de puncte din meciurile astea. wtf? dar repet,daca botosani batea juventus si gaz metan medias,era 100% in playoff. asa,ar cam trebui sa scoata minim 5 puncte din urmatoarele 3 meciuri pentru a fi sigur de playoff.
E posibil ( daca bateti Chiajna ) sa intrati in primele 6, peste Botosani...care o sa o rezolve moldoveneste cu Iasiu...adica naspa pentru aman2 ( egal ). Viitorul nu vad sa nu bata Juventus.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostovan mai esti, iq 33
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.