Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
de la disputa frateasca, in pur stil italienesc, cu iasiul nu a mai existat o ultima sansa pentru rapid.
Dinamo a batut Petrolul ieri categoric, deci indirect ajuta si stimuleaza Astra, deci... CFR a facut egal cu ASA, iar motive de recunostinta... Tot in propria casa trebuie cautati tradatorii:))
E logic. Asa ia comunicat vezica biliara. Mai pe romaneste: ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum e pe doi. Cat de naivi( Cred ca pricepi ca am evitat sa scriu cuvantul care-i caracterizeaza cel mai bine pt a nu fi banat acel cuvant) pot sa fie, sa piarda avantajul celor 13 pct.? Practic, au concurat singuri si au iesit pe doi.
pentru ca tg mures nu a pierdut cu rapid. simplu. deloc complicat. daca rapid batea pe tg mures,atunci era clar commentul tau. dar asa este evident pentru oricine ce ai vrut sa spui. plus ca te-ai incurcat la treaba aia cu vicecampioana. Steaua este campioana.
Stiu, Reghe este cel mai bun:)) Dar eu n-am pomenit nume de echipe, de unde ti-ai dat seama ca-i vorba de Steaua lui Gheorghe?!
Oras frumos si cu oameni simtiti.
pai daca o luam asa,nu am mai avea nicio campioana in nicio tara. chiajna a sters pe jos u cfr cluj in 2012,cand era ca si retrogradata chiajna. Steaua este campioana,nu vicecampioana.
si mie imi pare rau Ceahlaul
Este nedrept ca echipa ce-a batut fara drept de apel vicecampioana pe terenul propriu inchiriat de aceasta de la primarie sa retrogradeze.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.