Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
In nici un caz nu poate fi vorba de blat.A fost OMENIE....
Acest Lazarescu este un borfas ordinar! Bine ca nu l-ati contactat pe Sile Camataru!
numai dinamovistii ar zice ca nu a fost penalty :)) cand e "furata" steaua,acum sariti ca nu a fost penalty =)) sa iti zic prietenas,nu ataci mingea cu mainile ca la baschet ,numai acolo ataci adversaru sau te aperi cum se zice cu mainile asa,ai vazut cum se apara stelistii in careu propriu? cu mainile la spate draga prietenas,aici ala avea mana la 1 m de corp,se uita la faza era cu fatza la minge,stia sigur ca popa vrea sa treaca pe langa el, e penalty CLAR ;) nu te mai obosi degeaba
Mi-a placut de Niculae dupa meci =)) erau mai importantele aceste 3 puncte pt Brasov..s-a dat singur de gol la BLAT :)) se stie,pot sa zica toti ca nu e asa dar Niculae cu gura lui a zis ca e "blat" :))
e penaly pentru poli popa joaca mingea cu mana sau cel putin asa a vazut decebal radulescu:)))))
Dl. Lazazarescu confunda lucrurile. Jucatorii isi asuma un risc numai la folosirea neregulamentara a bratelor. Unul din criteriile de analiza este ca pozitia mainii nu presupune existenta unei abateri + distanta intre jucatori era mica= decizia corecta, lasa jocul sa continue. Nea Lazarescule? Cate ,, pinaltiuri,, ai dat la viata ta? ..restule e tacere
daca nici asta nu e penalty atunci fotbalul e handbal!
Cum naiba, a fost furata steaua?? Au pierdut 15 puncte pe seama arbitrajului !!!Trebuie inlocuit slugoiul bricheta cu corpodean :)))
Nu numai ca pozitia mainii e gresita insa era o pasa catre un coechipier......s-a vazut ca Babuinul a fost montat in acest meci, totul a fost pe axa Babuinul - Avram tatal - Astra! A urmat infrangerea de a 2-a zi a Astrei care a sters orice urma de indoiala in privinta titlului!
A fost 11 metri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.