Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Planul lui Manchester United pentru a economisi peste 1,3 milioane de euro pe săptămână
0
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
6
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
primul si singurul beneficiar de pana acum al noului sistem a fost jhumulica, sustinut cu entuziasm de ***i
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai vine și nenea fost jurnalist ajuns mare șef de club și spune, sincer tipul dealtfel, că ei au aprobare provizorie ptr. a folosi terenul, numai că a venit iarna pe uliță, ce frumos a scris Coșbuc: Colo-n colţ acum răsare „ Un copil, al nu ştiu cui, Largi de-un cot sunt paşii lui, Iar el mic, căci pe cărare Parcă nu-i ” Avram ăla micul se regăsește aici! :))
Deocamdată Steaua nu a câștigat nici un titlu de când avem playoff.
Se aude ca iasiul lui pruna uscata nu se prezinta azi la meci.. din omenie crestineasca pentru alone si mutulica
Principala vină e a celor care au omologat acest teren, cei care au omologat instalația de încălzire a acestui teren !!!
Nascimento nu a jucat niciodata pe Cluj-Arena.
pentru ca la noi se joaca cu play-off ca asa au vazut idioti ca burleanu prin belgia si gata au inventat apa calda in romania si pentru ca echipa sistemului e mai usor sa fie dusa spre titlu cand are 5 adversari directi din care unul cu solda direct dinspre palat decat cu 13 adversari!
Fiecare are dreptul sa protesteze cum vrea. Ei au ales sa nu mai joace(sa nu mai muncească). Vi se par singurii din lumea asta care au întrerupt munca pentru a protesta?
E gru de inteles de ce se joaca fotbal la sfarsitul lui decembrie....Romania nu e spania sau italia unde-s acum 5-10 grade acum nici in anglia nu prea scade temperatura sub 0 grade tot anul.
Ce mișto a patinat tipul îmbrăcat în tricou violet, Oksana Baiul poate fi invidioasă pe micuțul fluieraș. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.