Alte știri din fotbal
MM Stoica l-a avertizat pe Mihai Pintilii, după ce a auzit unde ar putea ajunge: „M-ar deranja foarte tare. Să nu încerce!”
0
Înapoi în timp! 5 momente de pomină din derby-ul Dinamo- Rapid » De ce i-au trimis „câinii” o bicicletă lui Copos și cum a răspuns fostul boss din Giulești
3
E ferm înainte de Dinamo - Rapid: „E degringoladă! Acolo s-a rupt, Gâlcă nu a știut să dea cu pumnul în masă”
0
Vin la București pentru Alex Dobre! Rapid își poate pierde căpitanul » Avem toate detaliile din culise
16
Știri din fotbal internațional
50 de milioane de euro pentru un jucător retrogradat din Premier League
0
Real Madrid, împotriva curentului! Dă La Liga în judecată din cauza unui protocol
0
Ca la ușa cortului! » Coechipierul lui Radu Drăgușin, reacție șocantă pe targă!
0
Destinație exotică pentru fotbalistul dat afară de CFR Cluj: „Discuții avansate”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Motorul a zburat de sub capotă într-un accident violent pe centura din ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Cine e românca prezentă în sală în momentul atacului armat asupra ...
Libertatea
STEAUA - Ce Fu Ra 3 - 0 !! Ce Fu Ra - STEAUA 0 - 1 In rest esti un papagal EPO !!! : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
l-ai recunoscut imediat , e din gasca ta !
Avem 3 suspendati cu Gaz Metan.Stanciu(galben dat aiurea de Balaj),Chipciu si Tanase.
auzi la mucifer ,le mai dam 3 ,dar cand ati mai dat 3 ,acu 20 de ani ?:))
Gresesti! E doar problema de antrenor!!! Ce-i poate invata un antrenor roman pe strainii de la CFR?!? Ce face Manchester cu un antrenor englez? Ce face Tottenham cu un antrenor englez? Cand ei au majoritar jucatori straini!!!
Lasa balariile, ai inteles ce vreau sa spun!
Aia au bani ! PARTKANY este falit ! Urmeaza retrogradarea ! : ))))))))))))))))))))) : )))))))))))))))))))) : ))))))))))))))) : ))))))))))))))))))))
Nice...!!! Blaaat! :))
Ce faceti voi ma ? :))))))))))))) cu rotariu de la manchester ? :)))))))))))
maidanezule ati avut si voi noroc la meciul ala si ati prins aripi iar, sunteti vai mama voastra si voi si cefura, satelitii nostri an de an, cefura pana a luat gol a jucat fix ce a jucat dinamu in ghencea, adica nimic, aparare supraaglomerata si bubuit mingi pe contra-atac la bulan si pe greseala adversarului, in rest sunteti zero,....nu stiu ce E MAI PENIBIL, SA TE BATA STEAUA DE 10 ANI NON STOP, SAU CA FANII DIN TRIBUNELE DIN CLUJ SA APLAUDE LA GOLUL STELEI, S-A AUZIT IN TRIBUNA DESCATUSAREA SUPORTERILOR STELISTI hahahahahahahhahahahahaha cefura are mai putini suporteri acasa cu Steaua decat Steaua in deplasari =)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.