Alte știri din fotbal
Omul de națională de la UTA a semnat noul contract: „Mult succes”
0
Titularul Rapidului, dușmanul galeriei la meciul cu Craiova: „Blatistule! Pleacă!”
0
Daniel Pancu, prima apariție în Giulești, după ce s-a înțeles cu Rapid
0
Rapid - Universitatea Craiova » Teles, aproape de un gol fantastic » Fanii giuleștenilor sunt FURIOȘI: „Sunteți o rușine!”
2
Știri din fotbal internațional
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
0
Cad capete după ce AC Milan a ratat Liga Campionilor: concedieri în masă, Allegri este OUT
0
Cine e noul căpitan de la Manchester City: „Este un lider fantastic”
0
Cine e Lorena, femeia căreia Arteta i-a dedicat trofeul Premier League: „Ea îmi dă energia să fac totul!”
0
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
7
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Forța care e absentă la cele mai importante negocieri din ultimul deceniu. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Felicitari galeriei Petrolului, o galerie superba. Pentru asemenea suporteri, care canta si la 0-3 (e drept, intr-un meci fara importanta) chiar merita sa investesti, si sa tragi sa faci performanta. Daca Sportul nu poate, imi doresc ca Petrolul sa castige titlul si sa mearga in grupele Ligii Campionilor.
Sincer, nu ma asteptam la acest rezultat. Si nici nu cred ca a fost blat. Blat la ce? la pariuri? Hai sa fim seriosi! Clar, Petrolul a jucat cu gandul la vacanta, iar Sportul a plusat ca sa arate ca de fapt politica lui Siman este sa stea in mediocritate, in liga a doua. Jucatorii Sportului nu mai aveau ce sa arate, eram deja retrogradati. De unde atata inversunare? Simplu: vor sa plece. Si au demonstrat ca Vasile Siman nu merita nici macar daruirea Lupului Singuratic, daramite pe cei 30 de suporteri din peluza Grozavesti sau istoria de 96 de ani a acestui club. Asta este, plecam iar la matineu, sper ca domnul Siman (mai corect spus "tovarasul") sa realizeze ca trebuie sa vanda si
David si bujika ati vazut meciul cu sportu? sau vorbiti din auzite . petrolul a avut o linie de 4 fundasi un inchizator ( negru ) 2 mijlocasi centrali (osiako si mustivar) si trei atacanti ( de la dreapta la stanga oprita zerka si neagu) nu va mai luati dupa ce tot scriu astia prin ziare. urmariti meciurile si apoi vorbiti
siman asta s-a vaitat atata de nedreptatit ce a fost dar uite ca a pus-o si el de un blat cu petrolul.de la incercarile resite de gafa ale lui hamutovski pana la gesturile de evitare a mingiei ale fundasilor centrali de la petrolul totul e foarte frumos de urmarit pt un ochi de expert
Pai daca aveau nevoie de victorie o obtineau fara probleme, dar era deja rezolvata problema. Este dubios pentru mine cum echipele care aveau mare nevoie de rezultate, precum Petrolul, Steaua, Vaslui, CFR au avut un final de campionat cu victorii pe linie, parcurs fara greseala. Ai un sezon intreg meciuri oscilante, campionat echilibrat..blabla..si apoi pe final legi 7-8 victorii lejer.
esti prost chiar joaca 4 2 3 1 Zerka varf impins da ce sa stii tu
e 4 2 3 1 toata yiua.... mustivar si osiako la inchidere o line de 3 formata din oprita si younes pe benzi , negru sau budjemma in centru si zerka varf... de data asta au nimerit+o cei de la gsp
Incredibil ce tacticieni scriitorii de la gsp ( ziaristi spotivi ar fi prea mult) sa nu iti dai seama nici dupa 10 etape de cand a venit multescu ca petrolul joaca 4-3-3. nu stiu cum ii asezati voi 4-2-3-1. va inteleg v-a dat rachita o asezare si gata e pe viata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.