Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
blatistii, ordinarii
Amice exista o explicație psihologica, întrucât Dinamo are datorii uriașe de 25 milioane Euro și este practic imposibil sa vina un investitor cu 40 milioane ca sa le achite și sa aducă clubul pe linia de plutire, potăile adopta tactica struțului, baga capul în nisip în ceea ce privește orice dezbatere despre managementul dezastros al securiștilor acționari și este practic mai ușor sa denigrezi perioada extraordinara financiar și fotbalistic al Stelei . Ăștia sunt asa de jos uman încât la meciurile noastre internaționale țin cu străinii . Chiar și când joaca România , potăile și mongoloizii țin cu străinii si nu cu tara mama , pt ca este un selecționer stelist și multi stelisti la lot . CL
chiar a aparut un articol ca Bonetti a rupt Dinamo in doua, ca se cearta Dinu cu Cohn...era buna strategia dar doar daca Dinamo ar fi putut macar sa se compare cu Steaua.
Vad.
Stii ce am observat, ca majoritatea dinamovistilor urmaresc mai mult meciurile Stelei. Cred ca ii framanta ceva, nu stiu cum sa recunoasca greseala de a tine cu Dinamo, dar acum este prea tarziu pentru ei.
Ce sa facem, nu suntem toti perfecti.
Constanteni fara demnitate si onoare pentru Steaua fac sarbatoare!
Boala grea a romanasului de rand si a ungurasului care traieste in Romania...stiti cum ii zice? Grija de capra vecinului. Nu ne intereseaza ca voi vedeti conspiratii intergalactice in privinta Stelei! Ne intereseaza ca am jucat cu Rapid, Dinamo si CFR si le-am batut pe toate dupa ce acestea au practicat un joc jenibil. Daca "adversarele" noastre sunt atat de praf incat nu pot bate pe Viitorul, Ceahlaul, CSMS Iasi, etc....asta nu e problema Stelei.
Cât priveşte presupusul dopaj şi ironiile la adresa Stelei, pentru mine nu contează...Important este că câştigă meciurile etapă de etapă, fără emoţii...Aş dori ca şi echipa mea locală ,,Chindia Tgv'' să fie la fel de sigură, să nu mai piardă meciurile , inexplicabil, mai ales cu Dinamo II, pe care n-o suport ! În afară de Steaua am susţinut orice echipă, dar pe Dinamo niciodată...Oricum, Steaua este singura echipă care îmi dă satisfacţie în materie de fotbal...Fortza Steaua...Să moară dinamoviştii de necaz că sunt în corzi !!!
Îmi place de Steaua din momentul de faţă. Defilează în campionatul nostru şi afară...Sunt mândru de antrenorul lor pentru că este târgoviştean de-al nostru şi uite că un antrenor schimbă faţa unei echipe...Cât s-a stesat Becali cu fel şi fel de jucători şi antrenori, n-a reuşit niciodată de când este la Steaua să aibe un parcurs aşa de bun în campionat, exceptând acel sfert de finală cand am pierdut inexplicabil...Sper să facă măcar egal în meciul cu Stuttgart şi să se califice în primăvară...Secces STEAUA !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.