Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament: „S-a pus pe un scaun și nu mai reacționa!”
64
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
4
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
1
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
7
Știri din fotbal internațional
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Succes!
Multumesc, si eu iti doresc la fel....dar, tot mai putin cu noi. Imi mentin afirmatiile privind sfera de afaceri care nu are legatura cu conflictul de interese. Vizualizeaza in urma, la rand toate afirmatiile, comentariile si aberatiile lui Craciunescu. Daca era cum zici, atunci trebuia sa ia atitudine, sa incrimineze gresala din fazele comentate, pe cand el, vine cu sf-uri.
Cine știe cați deținuți politici incomozi regimului au mierlit de mana Gușatului și câți au fost torturați.
Iuliu Mureşan, preşedintele CFR Cluj, a fost secretarul Asociaţiei Studenţilor Comunişti şi doctorul Securităţii Cluj timp de cinci ani, până în decembrie ’89. Mureşan a ieşit în rezervă în 1999, cu gradul de colonel. Imediat, Arpad Paszkany l-a cooptat într-una dintre firmele sale imobiliare.
Nu cred! E dement!
Răspunsul corect era ca este infracțiunea de conflict de interese și în orice tara din Europa erau arestați amandoi și echipa retrogradata. In rest succes Rapid mai puțin cu noi.
omu ala e platit la postare ???
:))) nimic nou ,pai acuma 2 -3 sapt ai zis ca mai bine mori cu el de gat !:)))
Vai ce a făcut Moflea azi zici ca a fost apocalipsa pe net. A clonat mult conturi, Criticu, Imperator, etc și a spamat la greu , a făcut clăbuci în special cad s-a anunțat sentința judecătorilor. A postat cca 400 de postări și spamuri într-o ora. Este un caz fără scăpare.
pai nu a facut ca daca facea nu mai erau banii in valiza!:)erau dusi la cine trebuia...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.