Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
11
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
1
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
8
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Asa-s eu, optimist din fire! Daca pesimistul zice ca mai rau decat acum nu poate fi in Rrromanikka, eu zic ca se poate!!!
dupa el sampania e pe merit.
LOL...esti penal..penal~~!
arpi stia de intentia lui jiji si de la TV dar si de la unii jucatori a lui U. cei ce au si denuntat valiza. tu ai impresia ca arpi e un sfant? nu uita pt ce e/a fost cercetat penal, nu uita de donatiile si ajutorul dat PDL
alpin, cezar Va rog spuneti-mi si mie ce parere aveti despre urmatorul filmulet: .youtube.com/watch?v=CZ0tQa2-Up0 Nu spun ca muresan ar trebui inchis pe baza acestui filmulet! Dar de ce vorbiti voi de Becali cand si Muresan face la fel? Si daca Muresan a glumit spunand c-a oferit stimulente, de ce jucatorii lui Gaz Metan se bucurau ca disperatii?
Daca le iesea "afacerea", Gigel Coman trebuia sa duca banii la stadion pentru a fi impartiti pe loc! Chiar crezi ca jucatorii lui U s-ar fi repezit la fisc sa declare banii si sa plateasca taxele?!? Nu ma fa sa rad, ca am herpes!
in Cupe Europene sunteti ajutati de unul, de altu, ca daca n-ati fi v-ar bate toate echipele cum v-a batut Haifa in Israel, nesimtitule.. -ai tupeu mai baiatule sa mai zici de cupe europene -toti jucatorii care au luat in 86 cupa campionilor au fost obligati de Valentin Ceausescu sa mearga la Steaua -daca inca va mai legati de acea cupa din 86 ar trebui sa acceptati si sutele de blaturi facute pentru voi, mizeriilor, scarba de echipa..mai mare scarba de echipa ca steaua nu exista -RETROGRADAREA!!! PUSCARIA!!! TZIGANI SPURCATI!!!
nu e totuna conectore
urmeaza sa te legi de gramatica acum ?
Las-o balta... Devii penibil...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.