Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Mâine anunță Negoiță că a achitat restanțele și are și buget de transferuri
Sluăbuț... tocmai ce-am venit de la Țiriac cu 300RON...
Dezgustator!!! Astia sunt oamenii cu care se inconjoara. Slugile si milogii!!! De rasul lumii. Atata il duce capul!
Cred ca a fos si Negoita...
Dupa cat am avut eu ocazia sa il "ghicesc" pe Becali, gesturile de felul acesta fac parte din stilul "tranzactionabil" in care individul intelege viata. Asa cum cumpara si vinde oi, branza, case si terenuri, Becali crede ca poate vinde si cumpara si oameni, suflete si, iata, locul in Rai. Dar asta, adica motivatia lui interioara, conteaza mai putin. Gestul trebuie remarcat. Nu schimba cu nimic grobianismul general al individului, dar e unul dintre putinele lucruri de aplaudat la el.
Asta incurajeaza leprozeria din Romania.Mai bine le dadea cite o lopata si-i trimitea la munca asa cum copilului nu-i dai pestele gata prins ci ii cumperi o undita.
Sa se duca la Negoita, sa-i angajeze la Rin.
Am auzit ca a venit si Talpan la palat, a stat de trei ori la coada sa ia si el ceva.
Clar, ciobanul traieste cu impresia ca daca ar aparea la portile raiului cu doi saci de bani in spate si i-ar face cu ochiul lui Sf Petru treaba ar fi rezolvata. Problema e ca, dincolo de motivatiile lui ridicole, gestul in sine ramane. Adica multi alti bogati n-ar da nici praful de pe toba, indiferent de motiv. Ba chiar daca ii deranjaza vreun popa sau vreun ONG (de-ala pe bune, nu politic) sa ceara o donatie incep sa dea cu texte "de dreapta". Viata e complexa cum s-ar zice.
Bani furati de la stat :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.