Alte știri din fotbal
Reacția lui Gică Hagi la revederea cu Dan Petrescu » Imaginile serii în Ghencea: „Suntem urmăriți, ai grijă!”
0
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut cumnatul din tribune, la FCSB - FC Argeș
0
Ioan Andone a spus ce rezultat vede la Petrolul - Dinamo: „Eu așa cred”
0
„Assist” Tavi Popescu, lovitură letală Bîrligea: așa a reușit FCSB primul gol al sezonului
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
0
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut cumnatul din tribune, la FCSB - FC Argeș
0
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
24
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
5
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
STELEMUJJA AKA RUSINEA ***I EUROPEI , SCOR DE NEPREZENTARE DE LA FC ESCHIMOSII , PREGATITI VA DE BACALAUREAT SI LIGA A 4 A ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vaiiii de mine marele . imensul , incomensurabilul antrenor , ala de e barbatul lu femeia mop a luat iar bataie acasa in bulagira ! :))) chiajna te asteapta imensule :))))
Cand va juca in Europa pa norocul. Asa patesc echipele romanesti :))))
pai sa-l schimbe odata ca m-a umplut de nervi indolentul asta!
Iesi ma copile ca incepe pokemon pe foxkid.
dar frustrarea ta cand se opreste?
hai frustratule, tu sau valahu sariti cu un post cu cifrele lui Essombe din sezoanele precedente, sa ne ziceti ce jucatori slabi aducem, si ce mare atacant e tade pe baza cifrelor din sezonul trecut. daca n-ai bani de funie si sapun iti trimit eu gratis
Al câtelea meci este ăsta în care Dinamo are noroc cu carul? Cu Craiova victorie nemeritată, cu Viitorul punct nemeritat, cu Timișoara victorie nemeritată, cu Steaua/FCSB punct nemeritat, cu Iași egal complet nemeritat, acum iarăși conduc nemeritat, după un joc urât și plicticos, fără ocazii față de gazde. Norocul se va opri cândva.
pai dispari in ceata ca magarul :))))
IL VEDE SI P ALA PURIU..STAI LINISTIT..PE NEDELCEARU L A VAZUT IN 25 DE MIN
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.