Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
„Ianis a prins o zi proastă” » Ovidiu Ioanițoaia i-a luat la rând pe „tricolori”: „Speriați de bombe!”
0
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
1
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
2
Știri din fotbal internațional
Executivul din Kosovo a anunțat prima pentru învingătorii Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
bai Criticule, lasati domne marlania asta cu bunul simt, educatie, patriotism etc gata, sa terminat cu politeturile, joi seara erau unii pe aici care plangeau de bucurie ca a pierdut Steaua. altii inainte de meci au urat bafta Stelei si dupa meci si'au facut conturi noi si au intrat sa ia Stelistii peste picior.
Principala, am scris "majora" ca sa sune ailalta "minora"... am sperat ca se prinde el :), din pacate mi-a dat o replica mult sub asteptari, de genul "da' dar in continuare, taica-meu il bate pe taica-tau"
Nu v-ați săturat de cuvinte bombastice?
De ce, luati 4 pct. ? :))
Competiția majoră??
Da tata ,dar vezi ca ai uitat titlul acestui articol despre Rapid:Zero la toate capitolele.
Nu multumesc, are si CFR-ul meci in saptamana aia cred, daca tot as merge la un meci in deplasare, l-as prefera pe cel din competitia majora.
La 19 ani e departe gandul de copii :))....am altele pe cap acum.. Il inveti sa fie stelist pe al tau?sau e deja?
Problema este alta. Ala ma injura de mama focului si cand sa ii raspund in termeni civilizati am fost banat de dragii moderatori ai site-ului, ca de, vorba buna nu aduce trafic, doar cearta, injuraturile, jignirile. Gsp se comporta exact ca cei pe care ii blama prin acea campanie de saptamana trecuta.
Ei nu joacă decât finala. Așa i-au anunțat mânagerii Mimi+Mache.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.