Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Spectacol cu 5 goluri în Norvegia - Senegal » Haaland, a doua „dublă” la Mondial! Urmează blockbuster-ul cu Franța
0
Franța - Irak, meci încheiat după aproape 4 ORE! Mbappe i-a răspuns cu o „dublă” lui Messi
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Ala are fizicul perfect pentru un atacant care trebuie sa o loveasca cu "ristul" . Un fel de rusescu la puterea a zecea . Imi place si Ibra dar ala e un jongleur si prea individualist .
Nu-i contest talentul lui Messi insa ceea ce face Zlatan cu balonul,n-ar putea sa descrie nici Jules Verne in decursul a cinci saptamani ;-)
Eu sunt la fel de tigan precum esti tu roman , b.o.zg.or p.sihopa.t . Numai tigani ai in cap neb.un.ule.Cand de fapt tu faci parte din aceea rasa . Hai inchide-ti usa la cort ca s-a facut rece afara :)) Am gresit ca te-am bagat in seama . Ramai in nebunia ta ...
in min 7 CFRul a avut 11m clar la un hent in careul zgomotosilor. altfel era desfasurarea partidei daca s-ar fi acordat.
Miriuta face o treaba extraordinara la Cluj. Si merita felicitari!
corect, suarez e cel mai bun atacant! sper sa nu mai aiba iesirile alea animalice, ca la fotbal n-ai ce sa-i reprosezi, omul e shnur.
DOAMNE AJUTA! sa avem o romanie fara separatisti, sa fim in tara asta doar oameni normali, sa putem bea cum de multe ori se intampla, o palinca impreuna, eu roman, sa zicem tu ungur. nu am nicio prb. cat despre cfr, eu spun ca va bateti cu sansa a 3-a la titlu dupa steaua si astra, niciodata nu se stie, desi nu aveti mare echipa. campionatul e lung, si de-o fi sa castigati voi, sa fiti sanatosi. pt noi stelistii daca nu luam noi campionatu` ne int sa nu-l ia nici caini, restu` nu prea conteaza, sper ca nu te superi:D
Messi e altceva . Ala e cel mai bun jucator din lume la ora ac tual si unul din primii 4 din toate timpurile . De ronaldo nu stiu ce sa spun .
Daca CFR cu toti descultii in echipa , e pe primul loc , ma gandesc cam ce campionat beeton avem
Asa este d-le.Cu riscul de a atrage polemici din partea unor parteneri in conversatie,il consider pe Zlatan superior celor doi "iberici" respectiv,d-ni Ronaldo si Messi :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.