FOTBAL  »  Superliga  »  CONCORDIA CHIAJNA - JUVENTUS BUCUREȘTI 1-1

VIDEO » Chiajna și Juventus s-au anihilat și au terminat la egalitate, 1-1

Articol de GSP - Publicat sambata, 12 august 2017 16:52

Concordia Chiajna și Juventus București au remizat, 1-1, într-un meci din etapa a 6-a din Liga 1.

Echipa lui Miriuță a deschis scorul înaintea pauzei prin lovitura de cap a lui Marian Cristescu, după o lovitură liberă executată de Fota.

Formația din Colentina a egalat în prelungirile primei părți tot printr-o lovitură de cap, dar de această dată a lui Măzărache.

CHIAJNA - JUVENTUS 1-1 VIDEO / TEXT
Au marcat: Cristescu 44 / Măzărache 45+2