Alte știri din fotbal
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Fără precedent! Gigi Becali a intrat în direct și anunță „cutremurul”: FCSB NU se va mai prezenta la ultimele două meciuri?! + Ce prevede regulamentul
22
Ianis Zicu a făcut show la conferința de presă: „Cei din camera VAR ar trebui suspendați 20-25 de etape”
1
Lui Daniel Pancu i s-a făcut rău după Farul - CFR Cluj: „Aceste lucruri i-au afectat starea de sănătate”
2
Știri din fotbal internațional
Ce notă i-au dat italienii lui Cristi Chivu, după Inter - Genoa: „Nu era clar că se va întâmpla asta”
0
Inter pune pansamentul peste rana din Liga Campionilor cu echipa lui Dan Șucu » Succes cu Genoa și 13 puncte avans față de AC Milan
0
Dennis Man, un nou gol în campionatul Olandei
1
Show total în Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Cinci goluri într-un meci de poveste
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Ayatollahul Khamenei este mort. Israelul are o fotografie cu cadavrul lui. ...
Libertatea
Este mai rapid decat Rusescu si e stangaci !!
merci pt informatia oferita!:) sa stii ca keseru chiar are un cv impunator, sa dea Domnul!
Sper sa semneze, ar fi ok transferul, exact ce ne trebuie. Un atacant asemanator cu Rusescu, speculant, sut foarte puternic, bun executant de lovituri libere (in sfarsit, de la Dica n-am mai avut unul), o mare problema a sa fiind lipsa vitezei. Un fel de Rusescu cu scoala franceza de fotbal.
Indiferent cum o fi,este un jucator care de la 18 ani a jucat numai in Franta!!!!!!!!!!!!Deci cel putin,este un profesionist desavarsit.....iar acest lucru in fotbalul din Romania nu mai exista!!!!!!!!!Deci ceva de genu:soyez les bien venu sau ceva!!!!!!
e cu noroc,primul om de la steaua cu care da mana e mache...o mana calda
Urmatoarea stire:Keseru pwe Dorobanti......semnarea contractului din ce in ce mai aproape......Keseru la Piata Universitatii..........:))))))))
Youtube : Le carriere de Claudiu Keserü (2004-2013) - Bienvenue a Bastia!
Discutiile sunt finalizate iar contractul este pregatit de Argaseala . Trebuie doar sa semneze , Atat .
Zici ca a aterizat vreun superstar la Otopeni. Ziaristi de doi bani.
cam tarziu cu stirea...desi cealalta publicatie e aproape in faliment au avut stirea cu mult inainte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.