Alte știri din fotbal
Fanii Universității, scandalizați de condițiile din București: „Când veniți la Cluj, vă descălcați!”
0
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Duel echilibrat, ambele echipe vor victoria
3
Golgheterul care a jucat la FCSB, Dinamo și Universitatea Craiova analizează lupta pentru titlu: „E momentul ca una dintre ele să fie iar campioană”
0
Bogdan Andone tremură pentru calificarea în play-off: „Nu cred că lipsa lui a fost problema”
0
Știri din fotbal internațional
Aflat în ultimele luni de contract, Mike Maignan a semnat și continuă în Serie A
0
Ter Stegen rămâne fără victorie la Girona » Echipa lui Horațiu Moldovan i-a învins pe catalani
0
Scor de neprezentare în duelul din Emirate dintre Adrian Șut și antrenorul Ciprian Panait
0
Pisa a înregistrat un nou eșec în Serie A » Marius Marin a fost înlocuit la pauză
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Copiii romi din România care locuiesc în mașini în Elveția nu mai au ...
Libertatea
Bucuresti bate Iasi ca in 1859, nu-i cu suparare cand este vorba de Tara, asa spunea Alexandru Vaida-Voevod! N-a auzit nimeni de Pipera decat pitzi si coca, la scara istoriei nu exista:))
Din nefericire nu s-a mai gasit niciun alt jucator mai breaz ca el la Nationala. Se vede clar din numarul de goluri pe care le-a marcat, ba chiar si-a depasit performantele jenante de la echipa de club. As zice ca unii nici ar fi avut cum de mari staruri precum Tanase sau altii nefiind convocati
Inpreuna spre cistigarea unui nou campionat pe carel asteptam demult.
Daca nu strica praffful de Marc treburile
constant absent sau ce ai vrut sa zici?
''Cine e Marica'' a intrebat domnu' jurnalist. Cam este cel mai bun marcator actual de la Nationala si as indrazni sa spun singurul jucator constant din lot.
DINAMO, VICTORIEEEEE
Bai chronic , tu uiti ce fac astia la meciurile Stelei ?
PAI AICI O DAI IN BARA NOI SUNTEM CHIBITI ATAT,DESI UNI SE MAI SI PRICEP FIINDCA AU DAT IN CHISCA..CANDVA IN MOD ORGANIZAT..PROBLEMA E LA TINE.. COMENTEAZA CE VREI SI CE TE DUCE BIBILICA DESPRE ECHIPA SI AI NOSTRII..NU DESPRE MINE..E OPINIA MEA SI BASTA..ENTIENDES ALGO..PERRO?
In seara asta joaca 11 *** care se si vedeau campioni .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.