Alte știri din fotbal
Cornel Dinu nu e de acord ca noul stadion dinamo să poarte numele lui Mircea Lucescu: „Sunt departe de cunoașterea adevăratului palmares ”
0
FC Bihor - Corvinul Hunedoara, ultimul meci al rundei cu numărul 5 din play-off-ul Ligii 2 » Ioan Hora înscrie în ambele porți
0
Omul dorit de Gigi Becali în staff la FCSB știe ce se va întâmpla cu Rădoi: „Sigur!”
0
Voluntari a bătut din nou Steaua și poate spera la promovarea directă
2
Știri din fotbal internațional
Perioadă dificilă pentru Louis Munteanu în Statele Unite » A fost lăsat în afara lotului
0
Everton - Liverpool, primul derby „Merseyside” pe „Hill Dickinson Stadium”
0
Bayern Munchen - Stuttgart în Bundesliga » Bavarezii pot să devină astăzi campioni
0
Cristi Chivu, la un pas de Scudetto! Când e programată marea sărbătoare a titlului
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
„Operațiunea Amurg”: Se pregătește o lovitură de stat împotriva lui Putin?
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
Nu numai de la craiova dar si foarte multi fani de la dinamo si rapid sau retras privind scarbosenia si pupicureala presei ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
suntem romantici ce sa facem :))))) acuma fara caterinca dar si voi aveti trandafiri in suflet, mai ales cand hrebenciuc atot-protectorul *** a facut ce-a facut la voi cat timp a fost jiji la facultate printre baietii aia tatuati de la poarta alba :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stiinta aia s-a nascut deodata cu steaua si dinamo macar atat ar trebui sa stii deci tot produs "comunist" este
departamentala e si u craiova adica stiinta cum ii zici tu, tine de o scoala de stat si voi va mandriti cu lucru asta / nu e echipa independeta si formata romantic asa cum OLTENIA CRAIOVA s-a format in 1915 de catre oameni de toate conditiile
desi sunt fan "stiinta " si nu al "craiolgutei ,ma bucur ca aceasta echipa a batut o echipa de catei si purici care oricum trebuia desfiintata ca si fcsb-steluta ,echipe departamentale !!!!!!!!!!!!!
biensur metre, mergem si la razbel daca-i musai:)) https://www.youtube.com/watch?v=dbIoOuYqUhg
Merge și pe dublu? :))
Ar fi culmea să ne dăm morți când avem o viață de trăit în față!, metre! :))
Ar fi culmea să ne dăm morți când avem o viață de trăit în față!, metre! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.