Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
1
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Bayern - Real Madrid, returul „sferturilor” Ligii Campionilor: echipe probabile cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » Dialog cu Ancelotti
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
3
Arsenal - Sporting, retur pe „Emirates” în sferturile Ligii Campionilor » Echipele probabile
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
pacalicilor,ca asta sunteti,vedeti-va bai de echipa voastra...tzi mai putin se desfiinteaza,potaile nu demult se bateau la retrogradare..pai voi vorbiti mah,rusinea Romaniei??????
cine se astepta sa nu castige nici in 14 la Galati?! asa au calculat :))))
Ghici cine-i cea mai slaba echipa din istoria Champions League?:)))))))))))))))))))))))
exact asta am spus si eu. sper ca si Steaua sa se mai trezeasca putin pina atunci. numai putin, va di de ajuns pentru a bate astra fara probleme. oricum, astra nu termina in primele 3!
Aroganta, mirlanie, infatuare...''15 puncte avans la finalul turului''...putina iarna pe locul 3 si poate va mai reveniti putin :))))
:))))) nici o sansa sa-si revina, oricit ar incerca sa-si oxigeneze creierul. acesta refuza sa raspunda, e in moarte clinica
Vedem, au jucatori buni, dar joaca mereu ciudat adversarii impotriva lor. Fara vana, fara ambitie etc, adica exact opusul fata de ceea ce am vazut la ultimii N adversari ai Stelei. Sa vedem la meciul direct, stelistii vor fi cu siguranta mai motivati decat restul adversarilor Astrei din ultimul timp, asta-i sigur.
Sanatoriu , medici , asistente , medicamente , aer CURat si iti revi ! : ))))))
Ce e cu asta ? Stim ce e cu Steaua pe acolo....Parca ziceau ca ametesc cand se uita in clasament, mai ales hibridul ala de Latovlevici care a tradat nationala !
Blaturi, puncte castigate cu arbitrii, echipe-satelit... In CL ati depasit recordurile rusinii. N-o sa egalati niciodata performantele CFR-ului sau ale Unirii Urziceni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.