Alte știri din fotbal
Mijlocașul Rapidului a fost supus unei intervenții chirurgicale și riscă să rateze tot restul sezonului
0
Cu ce echipă din România a semnat Paul Pîrvulescu, fostul campion cu FCSB
0
Când va avea Gică Hagi prima acțiune oficială în cadrul FRF
0
Rivalizează cu Steaua și la bani publici! Bugetul oficial CS Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Imagini șocante de la Basel » Incendiul izbucnit săptămâna trecută a produs pagube uriașe
0
Jens Lehmann a ajuns din nou în instanță pentru o amendă de doar 25 de euro
0
Inter - Cagliari, meci în runda 33 din Serie A » Echipa lui Cristi Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Lovitură pentru Spania! Noua țară favorită să trimită 5 echipe în Champions League
2
Lifestyle
Imagini șocante! Sala Polivalentă cu mare istorie în România a devenit un pericol public: „Risc de tragedie” » În ea încă se joacă meciuri de primă ligă
1
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ilie Bolojan poate rămâne prim-ministru fără PSD. Ce se întâmplă dacă ...
Libertatea
Cât costă independența energetică pentru o casă de 100 mp în România
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Puscariile fac mai mult ca o facultate adevarata azi.
Doar fcsbiştii susţin clona becaliană din comuna Mogoşoaia, jud. Ilfov.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** sunt multumiti deci e bine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Extraordinar, ce să spun!
Sa ne traiesti, nea Gigi o *** de ani :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bun si asta! Hai cu al 4-lea la rand! Sa ne traiesti, nea Gigi!-:)
"Pentru a da tuturor ocazia să se exprime și a preveni deturnarea discuției de către una sau câteva persoane, promovăm principiul „o persoană, o voce”. Vă recomandăm să postați prin intermediul unui singur ID de utilizator. Dacă postați comentarii de pe mai multe profiluri, este posibil să fiți banat temporar sau permanent ori să vi se șteargă comentariile" - ASTA E CEA MAI BUNA GLUMA, pai astia au cate 100 de conturi si vad ca nu ii baneaza nimeni.....aloo, domnul administrator, ocupa-te dom'le de regulile astea..
Noi care iubim culorile sfinte rosu si albastru si alcatuim marea familie ros-albastra sustinem echipa lui nea Gigi care e om bun si a demonstrat pentru ca nu este asa de primordial numele echipei noastre dragi adica Steaua sau fbsc sau fscb sau cum doreste fiecare sa scandeze frenetic si e bine. Doar Reghe care a fost recent cooptat va stabili rolul lui Taher Bawab in cadrul angrenajului si il va utiliza in functie de tactica abordata. Asteptam sa se intoarca mai repede si MM si facem echipa fenomenala. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.