Alte știri din fotbal
Unirea Slobozia - Hermannstadt, meci-cheie la retrogradare în Superliga » Echipe probabile + cote
0
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni » Echipe probabile + cote la pariuri
0
Petrolul, pe un butoi cu pulbere după egalul cu Dinamo: „A amânat explozia!” » Ce se întâmplă în culisele clubului din Ploiești
0
Contre acide în direct între Prunea și Ilie Dumitrescu: „Nu-mi spune tu mie! Ești în eroare / Astea sunt...”
0
Știri din fotbal internațional
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Încă un atacant pentru Massimiliano Allegri » Ofertat de Juventus și Nottingham Forest, a semnat însă cu Milan!
0
Laurențiu Reghecampf, victorie mare în Liga Campionilor
0
Fabrizio Romano, anunț neașteptat: „Inter negociază cu Liverpool” » Chivu poate primi un campion din Premier League
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
Din ciclul cum sa dresezi cateii, se da urmatoarea strategie : Ii faci de ras in 10 meciuri la rand, le distrugi toate sperantele atunci cand vine vorba de confruntarile directe, iar ei fiind constienti ca n-au nicio sansa, incep sa se bucure cand echipa lor are cateva suturi pe poarta, indiferent de scor. Si uite asa se produce domesticirea. Pentru servicii de dresaj de mare calitate, contactati Steaua. :)))))))))))
meci mai slab ca asta nu ati mai facut decat cu Aalborg...si ati scapat ca si atunci in mari zmei victoriosi...ulciorul nu se duce de multe ori la apa...va felicit sincer ca a fost un meci correct, fara offside,penalty,eliminari si alte prostii...cand mori mergand pe strada dar in accident de avion (fiindca a cazut peste tine) nu ai ce si cui sa reprosezi...exista o soarta, o sansa...si chiar daca ieri sansa a facut diferenta, si 2-3 jucatori ai vostrii au contribuit din plin la rezultat (arlauskis,keseru si szukala)...in rest nu v-ati vazut pe teren...fiti realisti
Ai uitat "stima, Kovacs! Fara tine nu se putea!"
Băi, nene, nu se poate. Neputința înseamnă joc economicos. Am învățat ceva în viața asta. S-o arzi la modul economic! Peace!
tot asa obiectiv erai si cand s-a terminat 2-1 anul trecut in tur????
doare mai deloc...sansa si ghinionul fac parte din viata, dar in cazul nostru daca jucam asa nu avem cum sa pierdem vreun meci in campionatul asta cu echipe mediocre...e adevarat keseru cu sansa sau fara e peste alexe sau bilinski , iar sukala a facut o partida de exceptie...in rest post pe post intre dinamovisti si stelisti primii am fost noi spre deosebire de notele jspiste...treziti-va ca o luati la scor in uefa doar cu arogante si fara implicare ;) cu Aalborg ati avut acelasi bulan...totusi mingea se mai invarte ;) veti vedea
UN comentariu mai slab al meciului nu exista
au valoare* ...au dat tot ce au putut*... Cu asemenea jucatori nu poti sa emiti pretentii * Prea dimineata...mahmureala :)))
Omu este cel mai bun exemplu de bisnitar. Doar ambitia jucatorilor dinmovisti a pastrat tabela sa arate un scor mai mare. Ba chiar era sa conduca in prima repriza insa se vede ca lipseste calitatea din jocul dinamovistilor. Nu ah valoare dar au avut inima, au at tot ce a putut. Cu asemenea jucatori nu poti sa emitii pretintii decat la locurile 5-8, atat. Pacat de suporterii lor ca isi iubesc clubul si vin cu speranta in suflet. Negoita isi bate joc de ei in ultimul hal. Pentru meciul de aseara nu pot sa spun decat RESPECT.
Doare..aaa ??????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.