Alte știri din fotbal
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Gabi Iancu, după umilința aplicată Oțelului: „Nu veneam dacă se întâmpla asta”
0
Noul „boss” de la CFR Cluj rupe tăcerea: „Acesta este planul meu”
0
Știri din fotbal internațional
S-a marcat în Giulești, în play-off-ul Ligii Campionilor » Reporterii GSP transmit de la stadion + alte 3 dueluri se joacă acum
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
ce bataie ma ca la vestiare au fost rezervele CFR-ului ... titularii nu ...
bornescule ce zici de asta ? ://www.youtube.com/watch?v=8F0ILnRLNbo&feature=youtu.be
Habar nu ai bai mucosule !!!!
Tudor in misiune: Avea in valiza cateva planuri. In cele din urma a combinat "Planul A" -(arbitraj nasol pe fata, cu viciere) cu "Planul C" -(intrerupere-suspendare din cauza de securitate). Se pare ca D-l Cadu va renunta la cetatenia romana (parca el isi dorea asa ceva) si D-l Tudor la arbitraj (desi nu si-ar fi dorit asa ceva. Iar n "Sefu" sta in umbra cu "s(j)apca' pe frunte.
Asta habar nu are de regulament, doar Badea dorian care a fost 10 ani arbitru a spus by the bock: ambele pierd cu 3-0 la masa verde pt ca au avut mai mult de 5 cartonase rosii.
Bine ma asa sa fie. Bina ca nu a patit Cadu nimik. Prefer sa pierdem cu 3-0 decat sa mergem la inmormantare...
Mai bine stelist Decit comunist?????????????? esti serios?? pai stelist = comunist copile
acum sincer ce crezi ca se va intampla ... ______
Si pentru bataia generala de la vestiare nu trebuiesc toti sanctionati cu rosu direct? Ce tot comentam noi aici , se bat ca chiorii toti la vestiare si sa nu fie eliminati? E absurd ce spuneti. Rosu la toti .
nu ma sunt doar antistelist pe viata. ,.,,,,)))) sau nu crezi ca stiu dc te agiti atat? ia sa fi fost cfr pe 8, te mai fwtea pe tine grija asa tare acuma? ...))) NU ! raspuns final? DA ! ....)))) raspuns final : 0-3. ...))) tic tac tic tac tic tac.... si se aprinde culoarea verde.....))))) ati castigat ! ....))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.