Știri din fotbal internațional
Românul campion în Olanda așteaptă să vadă Oranje la treabă: „S-a întors fotbalul cu susul în jos”. Și o opinie antisistem
0
Carlo Ancelotti parează criticile după Brazilia - Maroc: „Nu poți câștiga turneul din primul meci”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Deschidere de scor
0
FIFA a intervenit după decizia controversată din Qatar - Elveția » Ce s-a întâmplat la faza care a divizat lumea
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
*** ca baietii astia de la gsp sunt taaare vigilenti:)))
oricum CFR ia titlul ;)
ma stelistilor ciocul mic in retur va ardem va mai dam un 4-2 :))
AHHAHAHAH "gol superb" marcat de gOIAN. Din 2 metrii da si un copil de 6 ani . Salut !
Desi sunt fan CFR , tre. sa felicit echipa Dinamo pt. jocul de azi si sa va urez succes in C.L. de p`acuma , nu de alta , dar am o durere in sold , care in 50-60 ma va termina si s-ar putea sa nu mai apuc ziua cand Dinamo va juca in C.L..Bafta !!!
Mey frate, brichetele si valizele le-ai luat in cap de esti asa instabil psihic? Du-te frate la un control poate te uita aia la camera de garda si scapam de tine!
daca golul lui goian e "superb" cum scrieti voi, eu sunt cucuvea
Cum necum rebuturile lui Dinamo se descurca binisor cu nr.2 din Austria, oricum cu ceva mai buna decat bucatarii chinezi ori viticultorii din Alicante.
bah degeaba ii omoara pe aia prin amicale dak in campionat is varza...asta e valabil ptr toate echipele....deci sunt stelist dar eu zik k steaua va termina anu asta pe locul 3 dupa cfr si dinamo....nu avem un lot ff puternic...oricum fotbalisti astia asa zisi fotbalisti care au fost plecati prin tari straine si acu sau intors de unde au plecat inseamna k nu au valoare de strainatate cazul dica niculescu moti si multi alti dc chivu mutu codrea rat nu au probleme cu acomodarea? asa suntem noi rom.
Bahhhh..ziaristi cu creier mic..de ce va bateti joc de Goian..."Gol superb"!!!!...e si el om ca tine...s-a straduit sa joace bine si voi gata:Gol superb"..la misto...sunteti zero in fotbal pe cand Goian joaca la una dintre cele mai bune echipe din tara!!!.Bravo GOIANE..da cat mai multe goluri sa moara ziaristii lu'peste..de necaz!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.