Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
ce sa facem acum, asta e, elhamed nu e bun ca vroia sa vina la noi si ca rezolvase cu *** impresar, si pe andone asta nu o sa-l apuce 10 etape, o sa vedeti !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai asta e sub ELhamed ma, tu ai vazut cum a jucat Elhamed la noi ?? pai se compara buldozarovic asta cu elhamed ?? era bine sa-i cumpere pe amandoi pentru ca unu joaca la inchidere si altu e mijlocas mai ofensiv, dar asta e, ne multumim si cu Buldozarovic asta
ce a facut gnohere in playoff antrenorule ?
TU ESTI *** MAH DE CE *** TE BAGI IN ZEAMA.. :) DA GNOHERE CUM ERA? ***..ACU CRED CA L ATI VREA SI VOI ***..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
il facem capitan din prima zi se vede ca are valoare si tehnica si viziune deci este o achizitie buna mai ales ca vine din puternicul campionat al danemarcei de la o echipa din subsol care nu i-a mai prelungit contractul
SI RETINETI ARE DOAR 24 DE AN..SO.. NU MAI FITI CARCOTASI SI PUPATII MANA CELUI CE L VA ADUCE..INAINTE SA I DATI FOC..DACA E POKEMON :)
BAH ..TU AI DAT IN CHISCA VREODATA? MACAR IN CURTEA SCOLII? DE NU.. MERI SI INVATA PE PLAY STATION...UITA TE CE BINE BATE CORNERE... CE INTERCEPTII FACE SI CUM ANTICIPEAZA JOCUL.. SA NU MAI ZIC CE UN DOIURI VEDEM IN VIDEOCLIP.. DE MAI SI ALEARGA MULT..ASTA NU STIM..E PARFUM PT NOI.. ASCULTA ACI CE TI ZIC
WOW..CINE L-A GASIT P ASTA? DIN CE VAD NU DUCE LIPSA DE CREIER SI SANGE RECE..SPER SA L LUAM.. N.ARE SUT LA POARTA DA..ZAU CA VEDE JOCUL.. FRUMOASE PASE PE POZITIE VIITOARE SI INTRA IN UN DOI URI.. BIENVENIDO..
Asta incerc si eu sa-i explic dar bine, el il vede mare fotbaliator :)))))
Bun, rolul lui nu e sa dea goluri dar ai vazut ce cifre extraordinare are ?? in plus l-ai vazut cum se misca ?? Eu da din videoclip si nu mi-se pare wow, sper sa plece la Viitorul si echipa aia sa fie cea de Europa League de care mentioneaza fratele fotbalistului in cauza !!! P.S: Si da, tu te incadrezi cu brio in sintagma ta :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.