Alte știri din fotbal
Ilie Poenaru a semnat și a început un nou capitol: „O provocare! Vă zic bugetul, stadionul e impecabil”
1
Rapid - Dinamo Kiev, amical de lux pentru giuleșteni în Austria
0
Universitatea Craiova a închis al cincilea transfer al verii! Contract pe trei ani + toate detaliile financiare
3
Rapid a anunțat oficial al 4-lea transfer al verii și a pornit furtuna: „Satelit. Luăm toate resturile”
1
Știri din fotbal internațional
„Nu-mi iese din cap” » Jonathan Tah, mesaj după eliminarea Germaniei de la Mondial
0
Oficial: Tottenham, 99 de milioane de euro pentru fotbalistul cu două retrogradări consecutive
0
Lamine Yamal agită spiritele: „Îl așteptăm la Barcelona cu brațele deschise”
0
Croatul care a jucat mulți ani în România crede că Ronaldo va fi eliminat de la Mondial: „Mai echipă”
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
1
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Guvernul Bolojan decide dacă sesizează CCR după procesul deschis de Lia ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Colecția de argintărie a lui Mihai Caraman, scoasă la licitație. Biografia ...
Libertatea
afara lacatus AFARA LCATUS AFARA LACATUS AFARA LACATUS
DE CE NU ATI JUCAT ASA CU cfr SI rapid? Va mai laudati ca jucati corect, sa va fie rusine, in frunte cu turcu, borcea, badea... NU SUNTE-TI ROMANI ADEVARATI. In seara asta s-a vazut ca ati fost cumparati de Pasckani. RUSINE,RUSINE, RUSINE. Sa va vedem in uefa de ce sunte-ti in stare. Parca de 10 ani va antrenati de UCL. LA MULTI ANI si bafta in continuare.
Noi stelistii nu ne ofticam! Voi cateilor tre sa va ofticati ca ati fost niste lasi nenorociti si le-ati dat meciul CFr-ului. Spurcatilor ciocu mic si joc de glezne ca sunteti la 15 puncte de steaua. voi antrenati-va in continuare pt Champions League ca poate o sa ajungeti si voi sa jucati secolul in cea mai mare competitie a cluburilor . Asa ca GURA MICA.
Bravo DINAMO !! FORTZA CFR !!!! Steaua e campuioana rusiniii !!!
Stelistilor nu mai plangeti acum ca la meciurile cu Rapid si Cluj( si in alte meciuri) radeati cu gura pana la urechi la furaciunea ce ati facut.Nu uitati un lucru.... din cea mai iubita echipa ati devenit incepan din anul 2008 cea mai hulita echipa si pe unde va veti duce de aici incolo lumea va va huli si injura mereu HOTILOR
steaua mai are o sansa: sa-i plateasca pe cei de la cfr sa piarda contra lui U. daca azi s-a zgarcit...
PREZIC, CA STEAUA SI CFR MERG IN UCL, DESPRE DINAMO...... NU POT SA-MI DAU SEAMA
S-A VAZUT MANA LUI " DUMNEZEU" PE CARE IL TOT INVOCATI. SUNT RAPIDIST SI TOT RESPECTUL PENTRU DINAMO. JIJI " ANTICRISTUL PE PAMANT"
Brava dinamo. > 17 nentori > knapuftupelagg > foresta > pandurii.
Ar fi bine ca si U. Cluj sa joace pe bune meciul cu CFR-isti chiar daca sunt din acelasi oras.Asa cum au facut Dinamo. Insa aceasta se stie ca nu se va intimpla niciodata. Sunt niste sclavi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.