Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
ba prostilor bratu trebuia eliminat fraierilor si nu se mai facea 2-0
stoiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bravo MIERCURI CFR FACE 20 DE MILIOANE DE ROMANI FERICITI!!!!!!!!!
s-a ales praful de bricheta stelei.adio blatistilor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
respect Dinamo !
bv lacatus sa ma sushu pe tactica ta sa te bagi cu fundul in poarta ti-a mers de minune am zis ca steaua ia bataie =)))) ura pt cel mai gasca antrenaor din divizia A la mai multe lacatus frumoasa echipa frumoasa tactica, nu puteai sa ataci din primul minut lossere
cata vreme incepem cu banel si neaga titulari meritam sa pierdem campionatul
DINAMO = UNIREA TRICOLOR = DIAREEA COMUNISTA!!! = INFECTIA & BUBOIUL FOTBALULUI ROMANESC = EXCREMENTE COMUNISTE!!!!!! NIMIC MAI MULT!!!!
lacatus demisia...uuurgent!!! lovin dispari de pe terenurile de fotbal sau mori!!!!
ati primit ce-ati meritat! BRAVO DINAMO! SUNTEM MANDRII DE VOI!!! Cea mai curata echipa din acest campionat!!!
cat e scoru?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.