Alte știri din fotbal
Cum se prezintă gazonul de pe „Arcul de Triumf” cu o zi înainte de Dinamo - Universitatea Craiova
0
„Poate că e mai bine că s-a întâmplat așa” » Pancu, tranșant după ce FCSB a pierdut cu Auda: „Ei au mai pățit”
0
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Daniel Pancu, după plecarea a doi jucători de la Rapid: „Imposibil de înlocuit”
0
Știri din fotbal internațional
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
0
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
13
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
6
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Angajații au aflat în concediu că rămân șomeri: ultimul producător de ...
Libertatea
corect ,sa-i dam la mumu ciobanului
oricum eu scriam seara, noaptea. dar, gand la gand cu bucurie cu banarea aia. serios. chiar aveam nevoie de timp mai mult.
not me! ...:))
eram curios daca Bianco al nostru (...:)) ) este acelasi cu acesta ... www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=79729
era acum cativa ani unul cu nick oltchim rm valcea,de aia
Da, da :)) de la Barca cocalarul maxim e Alves, ala e frate bun cu CR la capitolul asta
A da ... l-am facut ca m-a enervat o data un articol de pe my sport si a trebuit sa zic ceva ...:))
tzusca ala e un pervers din oi si cacaraze nu ne scoate
Inainte de ce? Asta e singurul cont ... il am demult dar inainte nu postam decat pe bloguri ...:)) nu stiu ce m-a apucat ...:))
El a zis ca nu bea alcool si ca nu stie cum e sa fii beat, niciodata n-a fost. Du-i un iaurt grecesc mai bine:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.