Alte știri din fotbal
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Ce se ascunde sub noul șantier » Locul unde s-a câștigat un titlu șters din istorie renaște după zeci de ani, cu 75 de milioane €
1
Atacantul lui Dinamo a identificat diferențele dintre Nuno Campos și Kopic: „S-a schimbat totul”
2
Ce s-a întâmplat cu acțiunile lui Mircea Lucescu de la Romradiatoare Brașov
2
Știri din fotbal internațional
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
0
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
13
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
6
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Angajații au aflat în concediu că rămân șomeri: ultimul producător de ...
Libertatea
Ai dreptate, asa e. Si Loucas Moura e adevarat, dar din pacate nu prea l-am vazut la joc.
da,si nu numai,mai sunt...aguero,higuain,lavezzi,di maria,pastore,mascherano
Pffff. Greu atunci. Sa-i faca Bianco o vizita si sa-i dea in scris ca el posteaza acum cu ave_ :))
De la: biancorossi Data: 25.08.2012 20:23 salve mein herr. iti taman in continuare dator. poate e in CO. cine stie. repet, daca mi se da drumul la contul meu revin si eu. daca nu intru asa, din joi in paste. inca o data best regards, sa traiesti....bine...)))
ai uitat de moura
cu ramona nu am mai vorbit de vreo 2 saptamani. nici ea nici eu nu am mai intrat. desi noi vorbeam zilnic pe mysp mai mult. pe amicul meu din tulcea iar nu mai stiu. uite, nu am mai scris aici de acum 6 zile. iti dai seama.. am si multa treaba, s-a terminat vacanta. am vreo 25 de procese. ma cert cu clientii..)))) cu judecatorii mai putin. aia se cearta intre ei...)))
din ciclul: "Ei stiu ca eu stiu tot Bucurestiu’, De la periferie, pana-n centru. Tot Bucurestiu’-i stie pe cel putin o mie, mai toti, din centru, pana la periferie."
filip al doilea talal lui alexandru macedon a zis
tu esti fabrica de clone ...:))
Cuie sa-i dea ca moshu nu are mysport.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.