Alte știri din fotbal
Înlocuire de portar în meciul Hermannstadt - Rapid
0
Varianta pe care Cristiano Bergodi o exclude complet: „Să fim serioși”
0
Florin Prunea anunță dezastrul la o echipă de tradiție: „În 10 zile pune lacătul, dispare cu totul”
2
Ianis Zicu laudă Dinamo înaintea meciului direct: „Este adversarul cel mai complet din Superligă!”
0
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Echipele de start
0
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Italienii de la TuttoMercatoWeb au făcut portretul lui Cristi Chivu, pentru GSP » Ce calități are, dar și ce minus este vizibil: „Îi lipsește asta”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
bisnitarii de la cfr au dus reciprocitatile vecinilor din bistrita la rang de arta: de ce sa castigi in tur si sa pierzi in retur? mai bine un an dau puncte, un an iau puncte si implicit banii din CL.
Daca CFR pregateste ... titlul viitor, foarte bine face! De ce sa cumpere doar Gigi Becali rezultate favorabile?! In mocirla mitico-manelista nu merge cu corectitudiea, ca rad toti maroniii de tine. Singura solutie o reprezinta metodele steliste: mita, valize, brichete, coruptie, dopaj!!! Dar, aplicate mai fin, nu ciobaneste, ca la Valiza Dopata.
Cirnatule, pentru tine si al treilea a fost din offside, iar golul al doilea de la cfr a fost foarte corect :))))
Iti dai seama ca o sa aibe la puncte cu echipele astea gen Pandurii sau Otelul aproape sigure.
Aceasta echipa isi va da viata in cupa Romaniei,iar punctele pierdute in acest campionat(blaturi clare) se vor intoarce in campionatul viitor.UNGURII SA MA CONTRAZICA.
@Marius Tuhut "..pozitie milimetrica de ofsaid.." Am trait sa aud si formularea asta ! Baaa ,daca i se intampla Stelei asa ceva, tipati ca din gura de sarpe ca a fost ofside flagrant!!Am inteles ca ati suferit mult in ultimii ani de cand CFR a fost in prim plan si Steaua nu prea a contat, dar incercati sa fiti un pic obiectiv. De fapt ce sa astepti, toata presa valahă tine cu Steaua. PS. La Steaua CSMS Iasi, la 1-0 pentru ieseni scapa un iesean singur, plecat in mommentul pasei de la 2m din interiorul terenului propriu. Arbitrul a dat ofside pentru echipa valaha! Cum a fost, tot milimetric, Tuhutule?!
Aceleasi 10-15% procente ce li se iau cfristilor si se *dau * stelistilor cu ordin de la impartie. Un prim gol dintr=-un flagrant offseid al doile la fel pornit dintr=o pozitie de offside au influentat decisiv rezultatul si infringerea unei echipe debusolate. Pandurii,o echipa ce joaca pe bani publici !!!!!!,mineritul fiind sponsorizat de catre guvern ( ok ma ceacanailor munciti nerentabil ,darva mai faceti si echipa de fotbal!!_)au incercat cu curaj si au reusit .Si cu ajutorul arbitrului . CFR=ula vandut si imprumutat jucatori de baza ,mai are si accidentati dintre ei si a ajuns sa joace cu pensionari gen Panin,Maftei.
CeFuRa porcii din cocina gruia, fara arbitri, e o echipa care se bate la retrogradare.
Am scris dupa primele doua etape din retur ca CFR-ul va termina acest campionat pe locul 10 (in caz fericit). Trebuie sa fac o mica corectie....Va termina acest campionat pe locul 14-15, la mica distanta de retrogradare (s-ar putea chiar sa retrogradeze). In ritmul in care echipa de conducere si cea tehnica schimba jucatorii, e posibil sa vedem jucatori pentru o saptamana, o luna sau cateva ore. Daca patronul CFR-ului l-a scos din Europa pe Cristi Balaj (era bine sa-l fi scos din arbitraj de tot!!!) arbitri romani au sa scoata CFR-ul din liga 1!!!!!
Vedeți cum vă bate Dumnezeu ? Datorită lui Alpin și Cezar !! : ))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.