Alte știri din fotbal
Rezultatul din Farul - UTA îi convine FCSB-ului! Clasamentul în Superliga
5
Vedeta de la Antena 1 a „aprins” internetul: „Dacă nu aleargă precum Cisotti, lasă-l”
0
Unirea Slobozia - FCSB » Victorie sau play-off interzis pentru campioană: echipele de start
1
Câți suporteri va avea Rapid la derby-ul cu FCSB: „Se apropie ultima stație”
0
Știri din fotbal internațional
Încă un obiectiv ratat! Cosmin Olăroiu, umilit în FIFA Arab Cup
0
Horațiu Moldovan și colegii de la Oviedo, atacați cu furie la ieșirea din stadion » Poliția a intervenit urgent
0
Surpriză de proporții! Au cucerit al cincilea trofeu din istoria de 148 de ani a clubului
0
Jackpotul vizat de Chivu pentru primul trofeu stagional » Saudiții oferă 22,5 milioane de euro participantelor
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Transformare spectaculoasă: fostul număr 2 WTA trăiește o nouă viață. Este ...
Adevărul
DOUĂ ZILE până la Superlativele GSP, Ancheta #1 din România » Victor ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ PSD zguduie Coaliția, după ce a votat moțiunea simplă împotriva ...
Libertatea
Daca fratii stoica au zis asa ceva, atunci gata, fcsb e steaua :))) Numai prostimea crede in continuare ca fc stan si bran ar fi steaua. Palmaresul, culorile si stema unde sunt gigisti inapoiati?
Iar a aparut Predosanu Viorel (nume conspirative Panturu Viorel, Puscasu) s***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu poate fi steaua ,nici fcsb Vezi tu o echipa nou infiintata trebuie sa pornească din ligile inferioare O echipă nouă ,mai ales fără palmaresul la cea veche trebuia sa pornească dinliga a 4-a cum au facut-o si o fac o grămadă de echipe Dar la noi nu se respectă regulile
bai mincinosule, intreb pe toata lumea cine se ascunde acum sub nick-ul tau?eu inventez? ba tie nu ti-e rusine sa mai si minti pe deasupra cand te stie toata lumea mai ales-las prostia ta la o parte- dupa sabloanele forestiere pe care le folosesti si aici si la digi?
Daca sunteti stelisti de mici, ce cautati pe Giulesti la ziua Rapidului? Poate ne raspund bocciu si raducanu ;*** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eroul unitatii militare sportive din Ghencea, catalynn, da din nou masura devotamentului sau neabatut pentru cauza sfanta a socialismului sovietic. Este ingrozitor sa vezi in 2020 in UE, personaje toxice care sa afirme ca ``Steaua nu poate fi decat Clubul Armatei asa cum a fost la infiintare sa`` de catre bolsevici!! In ce tari UE armata mai detine cluburi sportive implicate in sportul profesionist??? Logica, ratiunea, normalitatea nu au nicio legatura cu postacii devotati, fanatici, obtuzi ai anacronicelor asezaminte militaro-sportive staliniste CSA si Dinamo!
Duckadam, Ilie Dumitrescu, Dinu, Ilie Nastase, Dan Petrescu...
militianul, cu deformatie profesionala, continua sa caute prin beciuri dosare. Pentru ei nu conteaza ce spui ci cine spune si de aceea inventeaza identitati si fabuleaza. Deformatie profesionala! In plus are si inconstienta sa vorbeasca despre limbaj si comportament a la nea nelu di anii 90, cand el, netotul, sustine cu fanatism o aberatie sovietica sinistra din 1947, precum UM CSA! tipic pentru atarnatii de gardurile UM Ghencea si UM Dinamo!
Un subiect expirat. Vine nu stiu cine si zice ca a deschis ochii pe vremea lui Becali deci ... Stimabililor, asta e jurnalism. Cui ii pasa parerea fratilor Stoica? Conteaza parerea lui Tudorel Stoica, Piturca, Balint, Lacatus, Boloni.... La revedere.
Chiar nu văd rostul acestor articole, ce crede unul sau altul e apa de ploaie, contează ce spune legea și Justiția, iar acolo lucrurile sunt clare, Steaua nu poate fi decât Clubul Armatei așa cum a fost de la înființarea sa acum mai bine de 70 de ani. Asta cu “continuitatea” și alte bazaconii sunt pt prosti, însă chiar dacă România nu duce lipsa de ei ba avem atâția ca dacă i-am exporta in China le-ar scădea și ălora IQul mediu, la momentul actual numai cei extrem, dar extrem de prosti mai înghit așa ceva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.